Sera Siporax 1000 Ml Akvaryum Filtre Malzemesi (290 Gr)
Sera Siporax 1000 Ml Akvaryum Filtre Malzemesi (290 Gr)

Sera Siporax 1000 Ml Akvaryum Filtre Malzemesi (290 Gr)

Marka : Sera
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 1.020,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 918,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4001942084727
124,95 TL 'den başlayan taksitlerle

Sera Siporax 1000 ml Akvaryum Filtre Malzemesi (290 Gr)

 

İdeal biyolojik su filtrasyonu için en güçlü filtre malzemesidir. Tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında, iç, dış ve damlatmalı filtre sistemleri için çok geniş yüzey alanına sahip Sera Siporax, uzun ömürlü ve dar filtre hacimlerinde bile maksimum yüzey alanı sağlayan bir filtre malzemesidir. 1 litre Sera Siporax 270 m2 yüzey alanına sahiptir. Suyun nitrit seviyesini düşürmenin yanısıra, suyun sık değişme ihtiyacını azaltır.

Sera Siporax, dahili, harici ve ıslak/kuru filtre sistemleri ve de bahçe havuzu filtreleri için tamamıyla biyolojik filtre malzemesidir.

1 litre Sera Siporax, bakteriler için yaklaşık olarak 34 litre seramik filtreleme malzemesinin sağladığı alana eşdeğer performans sağlar. Dolayısıyla 1 litre Sera Siporax, 200 litreden fazla biyolojik olarak temizlenmiş akvaryum suyu sağlar. Sera Siporax, küçük filtreler için mükemmel bir seçimdir.

Biyo-filtreye büyük partiküllerin girmesini engellemek için Sera Biofibres veya sera cam yünlü filtre ile ön filtreleme yapar.

Sera Siporax, anaerobik bakterilerin oluşmasını sağlayan sayısız açık gözenekli tünel yapılara sahiptir. Böylece çok az tatlı suda bile temel elementlere sahip ideal sayıda anaerobik bakteri sağlanır. Tünellerin içinde zayıf oksijen ortamı meydana gelir. Bu da bakterilerin nitratı parçalayarak yeterli miktarda oksijen elde etmesini sağlar. Sonuç olarak sürekli olarak nitrat parçalanarak akvaryum suyu içindeki nitrat düşük seviyede kalır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR