Sera San Pul Balık Yemi 100 Ml
Sera San Pul Balık Yemi 100 Ml

Sera San Pul Balık Yemi 100 Ml

Marka : Sera
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 30,00 TL
indirimli : 24,00 TL
Barkod : 4001942002400
3,27 TL 'den başlayan taksitlerle

Sera San Balık Yemi 100 ml

Tüm süs balıkları için renklendirici pul yemdir. Yüksek miktarda deniz algi ve spurilina yosunu içeren sera san, renk pigmentlerini harekete geçirir, balığın doğal renklerinin ortaya çıkmasını sağlar. Düzenli olarak kullanıldığında renklerde kısa sürede gözle görülür canlanma sağlamanın yanısıra balığın hızlı büyümesinde önemli rol oynar.

Yüzen pullardan oluşan renk yemi Sera San su yüzeyinden beslenen tüm balıklar için özenle üretilmiş besleyici renk yemidir. Hematokokus algleri gibi yüksek kalite malzemelerle doğrudan ve doğal bir yolla renk gelişimi desteklenir. Dahası dengeli birleşim, bağışıklık sistemine katkıda bulunan ve sağlıklı büyümeyi destekleyen uygun besleyici olmanın yanı sıra fertiliteyi de destekler. Lezzetli ve şeklini koruyan pullar uzun süre yüzdüğünden tamamen yenir ve suyu kirletmez.

Ürünün İçeriği;
Balık proteini ve balıkçılık ürünleri, ısırgan, spirulina, deniz yosunu ve bitkisel proteinler, yumuşak ve kabuklu su hayvanları, yeterli dozda ayarlanmış amino asitler, doğal karotinler ve vitaminler.

Beslenme Tavsiyesi;
Birden fazla öğünler ve küçük porsiyonlar halinde besleme yapılması tavsiye edilir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR