Sera Florenetta-A 24 Tablet Akvaryum Bitki Besini
Sera Florenetta-A 24 Tablet Akvaryum Bitki Besini

Sera Florenetta-A 24 Tablet Akvaryum Bitki Besini

Marka : Sera
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 352,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 316,80 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4001942033206
43,12 TL 'den başlayan taksitlerle

Sera Florenetta-A 24 Tablet Akvaryum Bitki Besini

Tablet halinde demir ve mineral gübresi. Bir tablet sera florenette A, 20 litre su için yeterlidir. sera florenette A, temel elementlerin yedeği olarak kullanılır. Aktif maddeleri, yavaş yavaş suya bırakılır. Temel elementleri, kökleri aracılığıyla alan tüm bitkilerin ihtiyacını karşılar.

 

Demir ve vitamin içerikli, tablet formda bitki gübresi. Kökten beslenme için ideal formdadır. Sera florena Sera Florenette A, tüm su bitkileri için ideal gübre kombinasyonlarıdır. Sera Florenette A gübre tabletleri kökleri güçlendirir. Sera Florena komple gübre ise yeşil ve görkemli yapraklar sağlar. Sera Florenette A ve Sera Florena sağlıklı ve güçlü bir bitki gelişimi için önemli olan tüm mineraller ve eser elementlerin yanı sıra, demir içerir. Sera Florenette A ve Sera Florena, her akvaryumda bol miktarda bulunan, nitrat ve fosfat gibi besinlerden arındırılmıştır. Dozun doğru bir şekilde ayarlanması için, kullanma talimatına uygun olarak her sera demir testi ile haftalık gözlem yapılmasını öneririz.

Kullanma talimatı;
Haftada bir kez, dönüşümlü olarak, 20 lt suya 5 ml Sera Florena veya 1 tablet Sera Florenette A ekleyiniz. Tabletleri, köklere yakın bir yere bırakınız.

Uyarılar;
Yeni bitkiler aldığınızda, dikmeden önce, örneğin keskin bir makasla köklerini kısaltınız. Bu, damarları açar ve bitkinin besinleri yeniden hızlı bir şekilde almasını sağlar.
Çocukların ve ev hayvanlarının ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR