Reflex Somonlu Köpek Ödül Çubuğu  11 Gr 3 Adet
Reflex Somonlu Köpek Ödül Çubuğu  11 Gr 3 Adet

Reflex Somonlu Köpek Ödül Çubuğu 11 Gr 3 Adet

Marka : Reflex
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 54,90 TL(KDV Dahil)
indirimli : 49,40 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8698995026994
6,72 TL 'den başlayan taksitlerle

Reflex Somonlu Köpek Ödül Çubuğu  11 Gr 3 Adet

İçerik
Et ve Hayvansal Ürünler, balık ve balık türevleri (%6 somon), mineraller, Tahılsızdır.
Analatik Bileşenler
Ham protein %33,5
Yağ içeriği %20
Ham kül %10
Ham lif %2
Nem %28
Besin Önerileri
Öğünlere ilave atıştırmalık olarak verilebilir. Bu ürün günlük tam köpek maması yerine geçmez. Günlük bireysel ihtiyaçlar yaşa ırka veya aktiviteye göre değişir. Köpeğiniz için her zaman temiz içme suyu bulundurduğunuzdan emin olun. 
 

Köpeğinize köpek ödülü vermenin bazı faydaları vardır:

Sindirim Sağlığı: Bir çok köpek ödülünde hassas mideli köpeklere iyi gelen probiyotik ve prebiyotik besin lifi bulunur. Prebiyotikler bitki lifinde, probiyotikler ise bakterilerde yaşar ve her ikisi de bağırsakların desteklenmesini sağlar. Köpeğiniz daha iyi bir sindirim sistemine ve aynı zamanda da daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacaktır.

Deri ve Tüy Sağlığı: Doğal köpek ödülleri omega 3 ve 6 yağ asitleri yönünden zengindir ve köpeğinizin deri ve tüy sağlığına olumlu yönde etki eder.

Diş Sağlığı: Köpek ödülleri köpeğinizin dişlerini temizleyerek, bakteri oluşumuna bağlı kötü nefes kokusunu azaltır. Ayrıca düzenli çiğnemek, plak ve tartar oluşumunu azaltır, dişleri ve ağzı güçlendirmeye yarar.

Vitaminli Seçenekler: Vitaminler ve antioksidanlar yönünden zengin olan köpek ödülleri köpeklerde eklemleri güçlendirir. İltihaplı durumlarda acıyı hafifletir ve köpeğinize güç verir.

Sağlıklı Kilo: Lif oranı yüksek, yağ oranı düşük doğal içerikli köpek ödülleri, köpeğinizin kilosunu korumasını ve sağlıklı kalmasını sağlar.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR