Quik Kuş Kumu - 250 Gr
Quik Kuş Kumu - 250 Gr
Quik Kuş Kumu - 250 Gr

Quik Kuş Kumu - 250 Gr

Marka : Quik
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 13,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 10,39 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681299605408
1,41 TL 'den başlayan taksitlerle

Quik Kuş Kumu - 250 gr.

 
Kuşlar için, doğal hayatta gereksinim duydukları kalsiyum ihtiyacını karşılayan, sağlıklı bir sindirim sağlayan kuş kumudur.
Kuşunuzun daha kolay sindirim yapabilmesine yardımcıdır.
Zengin kalsiyum kaynağıdır.
 
Ürünün Kullanım Şekli;
Yem içerisine günlük olarak 1 çay kaşığı eklenerek veya ayrı bir kap ile kafes içerisine konularak verilmesi tavsiye edilmektedir.
 
Uyarılar;
Kuru ve serin bir ortamda muhafaza ediniz.
 
Kuş kumunun faydaları:
 
Kuş kumları kuşların doğası gereği alması elzem maddelerden biridir. Kuşların sindirim sistemleri diğer canlılardan farklılık gösterir.Bütün kuşlarda kursak denen
kassel oluşumla gıdamaddeleri burada bir değirmenden geçer gibi öğütülürler.Kum ve gıdalar özellikle darı taneleri kasların kasılması ile ufalanırlar böylece sindirimi yüksek gıda haline gelirler.
 
Kuş kumu içeriğindeki zengin mineraller sayesinde kuşların sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olmalarını sağladıkları gibi kas ve iskelet gelişiminde kemikleri sağlıklı şekillenmesinde etkin ro oynarlar
 
Kuş kumunu kafes kuşlarının hepsinde kullanılması gerektiği bilimsel olarak açıklanmıştır.Sizde kuş kumunu mineral bloklar halinde yem kabında yemle karıştırılarak yada direk bir kaba konularak mutlaka kullanın.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR