Quik Ballı Kraker 3'lü
Quik Ballı Kraker 3'lü
Quik Ballı Kraker 3'lü

Quik Ballı Kraker 3'lü

Marka : Quik
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 33,25 TL
indirimli : 29,93 TL
Barkod : 8680468040026
4,07 TL 'den başlayan taksitlerle

Quik Ballı Kraker 3'lü

 
MUHABBET KUŞLARI İÇİN HAZIRLANMIŞ VE İÇERİĞİNDE BAL KULLANILARAK ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ,LEZZETLİ VE SEVEREK YEDİKLERİ MÜKEMMEL BİR YEM KATKISIDIR. KUŞLAR BİRBİRİNE YAPIŞMIŞ HALDE OLAN YEMLERİ YERKEN ENERJİ SARF EDEREK DAHA FORMDA KALIR. ALDIĞI VİTAMİN VEMİNERALLERLE BİRLİKTE SAĞLIKLI GAGA YAPISINA KAVUŞUR.Hammadde:Ak Darı, Beyaz Darı, Kırmızı Darı, Kuş Yemi, Keten Tohumu, Bal.
 

Kuş Krakerleri kuşlar için üretilmiş neredeyse tek lezzet ödülüdür. Tamamen doğal darı tanelerinin kağıt plastik yada ahşap bir çubuğa yapıştırılması ile üretilen bu ürünler kuşların gıda ihtiyaçlarını karşılar.

Çeşidine göre ballı meyvalı üretilen krakerler darının çubuğa yapıştırlması ile üretilirler. Yapıştırıcı madde çeşidine göre bal yada meyve şuruplarıdır. İçerisine vitamin mineral ve protein ihtiyacını karşılamak üzere yumurta yada ek besinler ilave edilmektedir.

Krakerler kuşların yem kabından değil direk darı dalından beslenmeleri gibi daha sağlıklıdır. Kuş krakerden yemi alırken kabukların altına gizlenmiş taneleri aramakla uğraşmaz. Bu büyük bir avantajdır. Asılabilir kuş krakerleri bizlere kuşun yem alma miktarı hakkında da daha kolay gözlem yapmamızı sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR