Purele Eccopet Ekonomik Pet Bakım Şampuanı 400 ml, Köpek Şampuanları, Purele
Purele Eccopet Ekonomik Pet Bakım Şampuanı 400 ml, Köpek Şampuanları, Purele

Purele Eccopet Ekonomik Pet Bakım Şampuanı 400 ml

Marka : Purele
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 165,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 148,50 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680782190070
20,21 TL 'den başlayan taksitlerle

Purele Eccopet Ekonomik Pet Bakım Şampuanı 400 ml

Kedi ve Köpek İçin Özel İçerikli Kremli Şampuan

✔ ÖZELLİKLER
Purele Eccopet kedi ve köpeklerde kullanıma uygun kondisyonerli bakım şampuanıdır. Yıkama sırasında ve sonrasında saç ayırma yöntemi ile kolayca taranarak saçta parlaklık sağlar. Multifonksiyonel içeriği bulunmaktadır, bu sayede sağlıklı petinizin genel bakımında düzenli olarak kullanabilirsiniz.

✔ SAKINCALAR
Islaklığa duyarlı olduğu bilinen hayvanlarda kullanmayınız. Bazı hassas kedi ve köpeklerde deriyi irrite edebilir. 30 derece ısının altında muhafaza ediniz.

✔ KULLANIM ŞEKLİ ve DOZU
Kedi ve köpek ılık suda tamamen ıslatılır. Avuç içine geçerli miktar olan 10ml şampuan dökülür, deri ve tüylere uygulanıp köpürtülür. Enseden başlayarak elle friksiyon yapılarak cilde ve saça iyice yedirilir. 3-5 dakika bekleme sonunda su ile durulanır. Havlu ile kurulanır ve taranır. Gerektiğinde işlem tekrarlanır.

✔ GENEL UYARILAR
Purele Eccopet Şampuanı gözle temas ettirmeyin, 14-21 günde bir defadan fazla yıkamayın. Evcil hayvanınız 6 haftalıktan küçük ise kullanmayınız. Hamile hayvanlarda kullanımı için herhangi bir sakınca yoktur. Gıda maddelerinden ayrı, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. Uygulamadan sonra eller su ile yıkanmalıdır. Göz, ağız, kulak, burun ve genital bölgeye uygulanmamalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR