Pro Plan Mama Çeşitleri

Pro plan kedi maması ve Pro plan köpek maması, Nestle tarafından evcil hayvanlarınızı tüm yaşamı boyunca desteklemek için özel olarak formüle edilmiştir. Kedinizin ve köpeğinizin özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre Pro Plan kuru mama çeşitleri, tam ve dengeli formüller, özenle seçilmiş gerçek tavuk eti, somon eti vb. protein kaynakları içermekte ve besin değerini bozmayacak şekilde özenle hazırlanmaktadır. ProPlan, veteriner hekimler tarafından da sıkça önerilmektedir. 

 

1 2
Toplam 92 ürün görüntüleniyor.
1 2

Pro Plan mamalar kedinizin ve köpeğinizin tüm yaşam evrelerine uygun olarak kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Onlarla birlikte yaşamanın keyfini bilen yaklaşık 350 Veteriner Hekimin uzun yıllar süren araştırma ve geliştirme deneyimleri ilr mükemmel Pro Plan kedi ve köpek mamaları doğmuştur. Nestle'nin son teknolojiyi kullanarak ürettiği kuru mamalar içerisinde gerçek et kullanılmaktadır. Tavuk eti, somon balığı, hindi eti, kuzu eti birincil hayvansal protein kaynağı olarak çeşidine göre üretilmiştir. Kedi ve  köpeğinizin yavru, yetişkin yada yaşlı olmalarında gereken beslenme ihtiyaçları, hatta kısırlaştırılmış minik dostlarımızın özel gereksinimleri düşünülmüş ve buna göre formüle edilmiştir.

Minik dostlarımızla aramızda gelişen duygusal bağın, kaliteli beslenme ile birleşmesi kedi ve köpeklerin sağlığına olan etkisi Pro Plan'ın mükemmel mamaları ile tescillenmiştir. Özenle seçilmiş malzemelerin onların ihtiyaçlarına göre birleştirilmesi ve kedi ve köpeklerin ihtiyacı olan ek vitamin ve mineral ilaveleri Proplan mamaları birçok mama markasından üstün kılmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.