Pro-Nutrition Hypo-Allergenic Kedi Maması 2kg, Diyet ve Light Kedi Mamaları, Pro-Nutrition
Pro-Nutrition Hypo-Allergenic Kedi Maması 2kg, Diyet ve Light Kedi Mamaları, Pro-Nutrition

Pro-Nutrition Hypo-Allergenic Kedi Maması 2kg

İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 890,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 801,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3269872520208
109,03 TL 'den başlayan taksitlerle

Pro-Nutrition Hypo-Allergenic Kedi Maması 2kg

Pro Nutrition Protect Veterinary Digest Hypo-Allergenic Cilt Sağlığı Destekleyici Kedi Maması, , Özel beslenme ihtiyaçları olan kediler için tam bir diyetetik mamadır. İçerik ve besin intoleranslarının azaltılması, dermatoz ve aşırı tüy dökülmesi durumunda cilt fonksiyonunun desteklenmesi, aynı zamanda beslenme restorasyonu, nekahet dönemi (hastalık sonrası sağlıklı duruma geçme dönemi) için destek olarak da uygundur.

Pro Nutrition Protect Veterinary Digest Hypo-Allergenic Gıda intoleranslarını azaltmak için; ördek, doğal avcılık yöntemiyle elde edilen morina balığı ve sardalyadan oluşan seçilmiş hayvansal proteinler içerir. Sağlıklı bir cilt için; hodan tohumu, biotin, şelatlı çinko içerir. İdeal sindirim konforu için; biberiye, enginar, zerdeçal, çalı söğüdü ve boldo içerir.
Mama içeriği;
* Kurutulmuş ördek proteinleri (min. %13). Kabuğu çıkarılmış yulaf. Ördek yağı. Kurutulmuş sardalya proteinleri (%10 min.). Bezelye. Pirinç. Elma lifleri. Tapyoka. Keten tohumu. Patates nişastası. Hayvansal protein hidrolizatları. Patates proteinleri. Yabani beyaz balık protein hidrolizatları (morina balığı, fener balığı dahil). Hodan tohumları. Bira mayası. Balık otolizatları (%0,6). Kil. Psyllium lifleri. Balık yağı. Amonyum klorür. Metiyonin. Deniz tuzu. Frukto-oligosakkaritler. Enginar. Zerdeçal. Bushwillow. Boldo. Biberiye. Potasyum klorür. Taurin. Yucca. Biberiye özleri. Vitaminler ve eser elementler.

Kullanım Talimatı;​
Mamayı, evcil hayvanın önceki mamasından geçiş sırasında yavaş yavaş, doğrudan poşetten veya poşet üzerinde yazılı rasyo tablosuna göre yeniden nemlendirilmiş olarak servis edin.
Günlük miktarlar hayvanın cinsine, kilosuna ve aktivitesine göre ayarlanmalıdır.

Mamayı kullanmadan veya kullanım süresini uzatmadan önce bir beslenme uzmanının veya veteriner hekimin görüşü alınmalıdır.
En iyi sonuçları elde etmek için, tavsiye edilen günlük miktarlara uyulduğundan emin olun ve hayvana başka bir yiyecek vermeyin.
Kullanmadan önce ve kullanım süresini uzatmadan önce bir veteriner hekimden tavsiye alınması tavsiye edilir.
Önerilen kullanım süresi (gıda intoleransı durumunda): 3 ila 8 hafta. İntolerans belirtileri ortadan kalkarsa bu yem başlangıçta bir yıla kadar kullanılabilir.
Önerilen kullanım süresi (dermatoz durumunda): Başlangıçta 2 aya kadar.

Paket Boyutu
2 Kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR