Pro-Nutrition Care 8+ Böbrek Yetmezliği İçin Kedi Maması 2kg, Diyet ve Light Kedi Mamaları, Pro-Nutrition
Pro-Nutrition Care 8+ Böbrek Yetmezliği İçin Kedi Maması 2kg, Diyet ve Light Kedi Mamaları, Pro-Nutrition

Pro-Nutrition Care 8+ Böbrek Yetmezliği İçin Kedi Maması 2kg

İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 890,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 801,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3269872240205
109,03 TL 'den başlayan taksitlerle

Pro-Nutrition Care 8+ Böbrek Yetmezliği İçin Kedi Maması 2kg

Pro Nutrition Protect Veterinary Obesite Kilo Kontrolü İçin Kedi Maması, -Kronik böbrek yetmezliği durumunda böbrek fonksiyonlarının desteklenmesi, osteoartrit durumunda eklem metabolizmasının desteklenmesi gibi özel beslenme ihtiyaçları olan kediler için tam bir diyetetik mamadır. Aynı zamanda beslenme restorasyonu, nekahet dönemi (hastalık sonrası sağlıklı duruma geçme dönemi), kronik kalp yetmezliği durumunda kalp fonksiyonlarının desteklenmesi, dermatoz ve aşırı tüy dökülmesi durumunda cilt fonksiyonlarının desteklenmesi için de uygundur.
Pro Nutrition Protect Veterinary Care 8+ , Düşük sodyum ve fosfor içeriği kalp fonksiyonlarını desteklemek ve böbrek sağlığını korumak için kontrollü protein alımını sağlamaktadır.
Şeytan Pençesi Çiçeği, Kanada şifa otu, keçi sakalı otu, frenk üzümü, bambu ve ısırgan otu ile birlikte osteo-artiküler destek ve gelişmiş hareketlilik için yüksek DHA (balık yağı) ve hidrolize kolajen içerir. İyi bir idrar fonksiyonu için; ideal iyonik denge ile birlikte keçi sakalı otu, funda çiçeği, ıhlamur, mürver, yaban mersini ve ayı üzümü içerir.

Mama içeriği;
* Kurutulmuş hayvansal proteinler (%20 min.) (tavuk, ördek, hindi, domuz eti). Mısır. Bezelye. Mısır glüteni. Ördek yağı. Tapyoka. Elma lifleri. Patates nişastası. Pirinç. Hayvansal protein hidrolizatları. Keten tohumu. Bakla lifleri. Balık yağı. Kalsiyum karbonat. Bira mayası. Balık otolizatları (%0,6). Bentonit. Metiyonin. Amonyum klorür. Fruktooligosakkaritler. Kalsiyum sülfat. Deniz peptitleri (tip II hidrolize kolajen). Taurin. Kanada at otu. Meadowsweet. Harpagophytum. Bitkisel karbon. Bambu. Enginar. Boldo. Çalı söğüdü (combretum). Zerdeçal. Biberiye. Funda. Ihlamur. Mürver. Ayı üzümü. Isırgan otu. Kızılcık. Frenk üzümü. Yucca. Biberiye özleri. Vitaminler ve eser elementler.

Kullanım Talimatı;​
Mamayı, evcil hayvanın önceki mamasından geçiş sırasında yavaş yavaş, doğrudan poşetten veya poşet üzerinde yazılı rasyo tablosuna göre yeniden nemlendirilmiş olarak servis edin.
Günlük miktarlar hayvanın cinsine, kilosuna ve aktivitesine göre ayarlanmalıdır.
Mamayı kullanmadan veya kullanım süresini uzatmadan önce bir beslenme uzmanının veya veteriner hekimin görüşü alınmalıdır.
En iyi sonuçları elde etmek için, tavsiye edilen günlük miktarlara uyulduğundan emin olun ve hayvana başka bir yiyecek vermeyin.
Kullanmadan önce ve kullanım süresini uzatmadan önce bir veteriner hekimden tavsiye alınması tavsiye edilir.
Önerilen kullanım süresi: (kronik böbrek yetmezliği durumunda): Başlangıçta 6 aya kadar.
Önerilen kullanım süresi: (osteoartrit durumunda): Başlangıçta 3 aya kadar.

Paket Boyutu
2 Kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR