FroliCat Kuş İnteraktif Kedi Oyuncağı
FroliCat Kuş İnteraktif Kedi Oyuncağı
FroliCat Kuş İnteraktif Kedi Oyuncağı

Petsafe Kuş İnteraktif Kedi Oyuncağı

Marka : PetSafe
İndirim Oranı : %3 indirimli
Fiyat : 2.031,55 TL(KDV Dahil)
indirimli : 1.962,68 TL(KDV Dahil)
Barkod : 0729849169616
267,14 TL 'den başlayan taksitlerle

Petsafe Kuş İnteraktif Kedi Oyuncağı


PetSafe Tüylü Kuş kedinize saatlerce vahşi doğasını tatmin edeceği bir yakalama oyunu sunar. İki farklı modu mevcuttur. Tek seferlik oyun modunda kullandığınızda oyuncak pilin bitmesini engellemek için 10 dakika oyun sonrası otomatik olarak durur. Tüm gün oyun modunda kullandığınızda ise 10 dakika oyun sonrası otomatik olarak 2 saat dinlenir daha sonra tekrar başlar. İki saat dinlenme sırasında oyuncak kedinizde bir aktivite sezerse tekrardan otomatik olarak 10 dakikalık oyunu başlatır. Bu oyunlar siz evde yokken kedinizi meşgul ederek eğlendirir. Tüylü kuş oyuncağı bir tanesi içinde bir tanesi ise ekstra olarak iki tüy ile gelir. Avlanma güdülerini harekete geçiren bu oyuncak kedinizi uzun saatlerce eğlendirecektir.

Özellikler

·        İki değişik oyun modu; tek seferlik ve tüm gün oyun modu kedinizi siz yokken eğlendirir.

·        Otomatik kapanma; Tüylü Kuş 10 dakikalık oyun sonrası otomatik olarak dinlenmeye geçer böylece pil ömrünü uzatır.

·        Hareket sensörü; Tüm gün oyun modunda 10 dakika oyun sonrası iki saat dinlenmeye geçer. Bu dinlenme sırasında hareket sensörü kedinizde bir aktivite tespit ederse otomatik olarak oyunu tekrar başlatır. Bu durumda piller yaklaşık 30 gün dayanır.

·        Saklambaç; İki değişik noktadan dışarı çıkan tüy kedilerin en sevdiği oyun olan saklambaç ile oyalanmasını sağlar.

 

**************
Kedi
Malzemesi
Polimer Plastik
Şekli
Fare
Kullanım Amacı
Eğitim-Zeka
Özelliği
İnteraktif
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR