PetCorn Vantuzlu Köpek Diş İpi Kemirme Oyuncağı
PetCorn Vantuzlu Köpek Diş İpi Kemirme Oyuncağı

LionPets Vantuzlu Köpek Diş İpi Kemirme Oyuncağı

Marka : LionPets
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 99,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 89,10 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8690000018383
11,11 TL 'den başlayan taksitlerle

PetCorn Vantuzlu Köpek Diş İpi Kemirme Oyuncağı


Evcil dostunuza zarar vermeyen, toksik olmayan çevre dostu, güvenli TPR malzemeden yapılmıştır
Yere sabitlenebilir ve dostunuzun avcılık iç güdüsüne ilham vererek çevikliğini arttırmaya destek olur.
Keyifli bir oyuncak olmasının yanında, diş temizliği, plak ve tartar önlemeye de yardımcı olur.
Dostunuzun diş etlerine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış yumuşak dokuya sahiptir.

 

Köpek oyuncakları kullanmanın yararları nelerdir?

 

Fiziksel Egzersiz: Günümüzde ev köpekleri zamanının pek çoğunu evde geçiriyor. Köpeklerin aslında doğada özgür ve sürekli hareket halinde olduklarını unutmayalım. Bu yüzden, günümüzün ev köpeklerinin de her gün hareket halinde olmaları gerekmektedir. Köpek oyuncakları köpeğinizin hareketsiz kalmaya bağlı obezite, diyabet ve kireçlenme hastalıklarından korunması için muhteşem bir fırsattır.

Zihinsel Uyarılma: Köpekler son derece zeki yaratıklardır. İnsanlar gibi onlar da sıkılabilir ya da duygu değişimi yaşayabilirler. Köpeklerin ruh halini düzeltmek ya da onları mutlu etmek için merak uyandıran köpek oyuncakları iyi gelecektir. Oyun oynamak stres atmaya, can sıkıntısına, yalnızlığa ve huzursuzluğa iyi gelir. Köpeklerin psikolojileri iyiyken, her zaman sizin sadık ve eğlenceli arkadaşlarınız olacaklardır.

Bağlanma: Köpekler kibar, sevecen, sosyal yaratıklardır ve bir aileye ya da bir maddeye bağlı olmak isterler. Bağlılık, şefkat ve oyun zamanı onlar için oldukça önemlidir. Köpeklerin sosyal yönünün gelişiminde insanlarla ya da diğer köpeklerle etkileşimleri önemli rol oynar. Köpeğinizle bağlılığınızın gelişimine zaman ayırdığınıza emin olun. Köpeğinizle birlikte oyuncakları ile oynamak, hem günlük stresinizi atmanızı hem de gevşemenizi sağlayacaktır.

Güçlü Dişler: Köpeğinizin dişlerini fırçalayarak temizlemeyi ele alırsak, köpek oyuncakları kullanarak temizlenmesi daha kolay olabilir. Çiğnemek sadece tükürük üretimini arttırmaz, aynı zamanda dostunuzun keskin dişlere ve güçlü bir çeneye sahip olmasını sağlar.
 

**************
Köpek
Kullanım Amacı
Çekiştirme
Malzemesi
Kauçuk Pamuk
Özelliği
İnteraktif
Şekli
Halka