Pet Active Sensitive Kısa Tüylü Köpek Şampuanı 250 Ml
Pet Active Sensitive Kısa Tüylü Köpek Şampuanı 250 Ml

Pet Active Sensitive Kısa Tüylü Köpek Şampuanı 250 Ml

Marka : PET Active
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 30,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 24,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8698931092557
2,99 TL 'den başlayan taksitlerle

Pet Active Sensitive Kısa Tüylü Köpek Şampuanı 250 Ml

 

Kısa tüylü köpekler için özel olarak ürtetilmiştir. Köpeği hassas bir şekilde temizler, tüylerin yumuşak ve parlak oolmasını sağlar. İçeriğindeki aloe vera ekstraktı ile cildi yatıştıır ve nemlendirir.

Kısa tüylü köpeklerde temizlik amacı ile kullanılır.

 

Pet Active Sensitive Kısa Tüylü Köpek Şampuanı Bileşimi: Pembe renkli, çilek kokulu şampuan. Sodium Latureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-glucoside, glyceryl Oleate, Glycol Distearate, Glyceryl stearate, cocomide mea, 5-Chloro-2methyl-isothiazolin-3-one,2-methyl- 2H-İsothiazol-3-one,Sodyum Hidroksit, EDTA, esans ve su ihtiva eder.

 

Uygulama Şekli ve Dozu:

Uygulama için önce köpeğin vücudu ılık su ile ıslatılır. Kullanılacak miktar 5 katı suda seyreltikdikten sonra ovularak köpüğün tüm vücuda yayılması sağlanır. 3 - 5 dakika köpüklü olarak tuttuktan sonra köpek yıkanır ve havluyla kurulanır.

Hedef Türler için Uyarılar:

6 haftalıktan küçük köpek yavrularında kullanılmamalıdır. Şampuan göze temas etmeden uygulanmalıdır. Uygulanan bölgede irritasyon göründüğü taktirde uygulamaya son veriniz, eğer belli süre içinde iyileşme görülmezse veteriner hekiminize başvurunuz.

Muhafaza Şekli ve Raf Ömrü:

Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığında bırakmayınız. Dondurulmamalıdır. Raf ömrü imal itibari ile 2 yıldır. 

 

Çeşit
Özel Şampuanlar
Gramaj
201-400ML
Kıl Yapısına Göre
Kısa Tüylü
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.