Pet Active Diamond White Dog Beyaz Tüylü Köpek Şampuanı 250 Ml
Pet Active Diamond White Dog Beyaz Tüylü Köpek Şampuanı 250 Ml

Pet Active Diamond White Dog Beyaz Tüylü Köpek Şampuanı 250 Ml

Marka : PET Active
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 62,50 TL(KDV Dahil)
indirimli : 50,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8698931092533
6,23 TL 'den başlayan taksitlerle

Pet Active Diamond White Dog Beyaz Tüylü Köpek Şampuanı 250 Ml

Beyaz tüylü köpeklerde temizlik amacı ile kullanılır.

Özellikleri: Beyaz tüylü köpekler için özel olarak üretilmiştir. Bileşimindeki optik beyazlaştırıcı sayesinde, tüylere beyazlık ve parlaklık vererek daha sağlıklı gözükmesini sağlar. Beyaz Tüylerin zamanla sarararak kirli bir görünüm almasını önler.

 

Pet Active Diamond White Dog Beyaz Tüylü Köpek Şampuanı Bileşimi: Beyaz renkli, hindistan cevizi kokulu şampuan. Guarhydroxypropyltrimonium cloride, sitrik asit, sodium laureth sulfate, cocomidopropyl betaine, coco-glucoside, glyceryl Oleate, Polisorbat 20, 4,4'-is(2-sulfostryl) biphenyl disodium, glycol distearate, cocomide mea, 5-Chloro-2-methyl-4-isothiazolin-3-one, 2 methyl - 'H- Isothiazol-3-one, Sodyum Hidroksit, Edta, esans ve su ihtiva eder,

Pet Active Diamond White Dog Beyaz Tüylü Köpek Şampuanı Uygulama Şekli ve Dozu: Uygulama için önce köpeğin vücudu ılık su ile ıslatılır. Kullanılacak miktar 5 katı suda seyreltikdikten sonra ovularak köpüğün tüm vücuda yayılması sağlanır. 3 - 5 dakika köpüklü olarak tuttuktan sonra köpek yıkanır ve havluyla kurulanır.

Hedef Türler için Uyarılar:

6 haftalıktan küçük köpek yavrularında kullanılmamalıdır. Şampuan göze temas etmeden uygulanmalıdır. Uygulanan bölgede irritasyon göründüğü taktirde uygulamaya son veriniz, eğer belli süre içinde iyileşme görülmezse veteriner hekiminize başvurunuz.

Muhafaza Şekli ve Raf Ömrü:

Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığında bırakmayınız. Dondurulmamalıdır. Raf ömrü imal itibari ile 2 yıldır.

 

Çeşit
Özel Şampuanlar
Gramaj
201-400ML
Kıl Yapısına Göre
Beyaz Tüylü
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.