Pet Active Cati Malt Paste Pat Kedi Kıl Topu Önleyici 25 Ml
Pet Active Cati Malt Paste Pat Kedi Kıl Topu Önleyici 25 Ml

Pet Active Cati Malt Paste Pat Kedi Kıl Topu Önleyici 25 Ml

Marka : PET Active
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 39,00 TL
indirimli : 31,20 TL
Barkod : 8698931093509
3,89 TL 'den başlayan taksitlerle

Pet Active Cati Malt Paste Pat Kedi Kıl Topu Önleyici 25 ml

Kediler için tüy yumağı önleyici
 
Kedilerde tüy yumağını önlemek ve gidermek için özel olarak formüle edilmiş malt macunu
 
 
Kediler temizlik amacı ile vücutlarını yalarken bazı kılları da yutarlar ve bu kıllar zaman içerisinde bazı hayvanlarda kıl yumağı haline gelerek kısmen ya da tamamen mide bağırsak sisteminde tıkanmalara neden olur.
 
Eğer ki tüy yumağı mide fazını geçer ve bağırsaklara yönelirse kireçleşip bağırsakları tıkayabilir. Bu durum genelde uzun tüylü kedilerde sıkça rastlanılmaktadır. Mide fazındaki kusulamayan tüy yumağı problemi çok yalanan kısa tüylü kedilerde sık karşılaşılan bir durumdur. Korunmak için en iyi yöntem, hem kabızlığı önlemesi amacıyla hem de daha henüz top haline gelmemiş tüy yumaklarının mide ve bağırsaktan nazikçe taşınarak dışkıyla dışarı atılmasını sağlayan Cati Malt Paste’ın kullanılmasıdır.

Bileşimi : Kahve renkli pat 47,5 yumuşak beyaz parafin, 49 malt ektraktı, lesitin, karamel, biotin, soya yağı, mannan oligosakkarit, potasyum sorbat ve askorbik asit içerir. Farmakolojik özellikler : Formulasyonunda bulunan yumuşak beyaz parafin laksatif etki gösterir. Lesitin ise bağarsaklardaki emilimi artırır ve antioksidan özelliklere sahiptir.
 
Kullanım şekli : Kedilerde oral olarak kullanılan bir üründür. Ürün kedilerin patisine sürülür ve uygun aroması sayesinde kedi ürünü yalayarak yer. 2-3 cm büyüklüğünde pasta kedilerin patisine sürülür. Kıl yumağının önlenmesi amacı ile haftada 2-3 gün, kıl yumağının giderilmesinde her gün kullanılır.
 
 
İçeriğindeki MOS (Mannan oligasakkarit); Prebiyotik etkisi ile bağırsaktaki yararlı bakterilerin artmasına; zararlı bakterilerin ise azalmasına neden olarak dostunuzun yediği yemeklerden maksimum oranda faydalanmasına yardım eder; bağışıklığın güçlenmesinde rol oynar.
Vitaminler Kedi
Yararı Deri Ve Tüy Sağlığı
Formu Macun