PET Active
Ürün Kodu : 8698931093295

Pet Active Biootic Kulak Temizleme Losyonu

%10
indirimli
Favorilere Ekle
22,27 TL
24,74 TL
- Fevkalade - , Haftada Bir Kez Pamuğa Döküp Kulağın İçini ve Erişebildiğiniz Yere Kadar Fazla Derine İnmeden Silmenizde Yarar Var.\nKulaktaki Kötü Koku Ortadan Kalkıyor Siyah Lekeler Kalmıyor Tertemiz Oluyor.\nNormal Pamuk İle Yapınız Kulak Çöpleri İle Denemeyiniz Farkında Olmadan Kulak Zarına Batırırsanız Köpeğinizi Sağır Edersiniz.\nKöpek Sahipleri Mutlaka Kullanmalı Tavsiye Ediyorum..
5/ 5
- Faydasını Görürüz İnşallah - , Sipariş Ettim Bu Temizleme Losyonundan Bunu Bir Pamuğa Döküp Kulağın İçindeki Kirleri Temizlemekte Mi Kullanacağız Yoksa Diğer Türlü Kulaktaki Rahatsızlıktan Dolayı Kulak İçine Mi Damlatılacak ?
3/ 5
24 Yorum Ekle Fiyat Alarmı Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
Aynı Gün
Gönderi
Peşin Fiyatına
6 Taksit
Hediyeniz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Pet Active Biootic Kulak Temizleme Losyonu

   
  Kedi ve köpekler için kulak temizleyici losyon.İçeriğindeki formül sayesinde evcil hayvanınızın kulak kirini yumuşatır ve kulağın kolay temizlenmesini sağlar.Kokuyu engelleyerek kulak kanalının temiz ve kuru kalmasını sağlar.
  Kullanım Şekli.Kedi yada köpeğinizin başı dik durumda iken kulak kanalına 6-8 damla damlatılır kulak kepçesine de 2-3 damla damlattık tan sonra kulağa masaj yapılarak kirin yumuşaması sağlanır.sonrasında kulak temiz bir pamuk ile temizlenir .eğer kulak çok kirli ise bu işlem bir kaç kez tekrarlanır.
  Genel Uyarılar:
  Kullanmadan önce iyice çalkalayınız.
  Göze ve ağıza temastan kaçınınız .
  Ürünü serin ve güneş ışığından uzak tutunuz..
  Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.
  Sadece hayvan sağlığında kullanılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.