Pedigree Rodeo Sığırlı Köpek Ödülü 140 gr
Pedigree Rodeo Sığırlı Köpek Ödülü 140 gr
Pedigree Rodeo Sığırlı Köpek Ödülü 140 gr

Pedigree Rodeo Sığırlı Köpek Ödülü 123 gr

Marka : Pedigree
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 29,95 TL(KDV Dahil)
indirimli : 26,95 TL(KDV Dahil)
Barkod : 5998749140079
3,36 TL 'den başlayan taksitlerle

Pedigree Rodeo Sığırlı Köpek Ödülü 140 gr

Tüm köpekler için, burgulu, yumuşak formda, kolay taşınabilen 4 adet çubuk içeren,ambalajı ile her an, her yerde kullanabileceğiniz ödül çubukları.

Ödülün İçeriği;
Sebzeler, tahıllar, sığır eti, mineraller.

Günlük Tüketim Miktarı;
İsteğe bağlı olarak miktarı belirlenebilir.

 

Köpeğinize köpek ödülü vermenin bazı faydaları vardır:

Sindirim Sağlığı: Bir çok köpek ödülünde hassas mideli köpeklere iyi gelen probiyotik ve prebiyotik besin lifi bulunur. Prebiyotikler bitki lifinde, probiyotikler ise bakterilerde yaşar ve her ikisi de bağırsakların desteklenmesini sağlar. Köpeğiniz daha iyi bir sindirim sistemine ve aynı zamanda da daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacaktır.

Deri ve Tüy Sağlığı: Doğal köpek ödülleri omega 3 ve 6 yağ asitleri yönünden zengindir ve köpeğinizin deri ve tüy sağlığına olumlu yönde etki eder.

Diş Sağlığı: Köpek ödülleri köpeğinizin dişlerini temizleyerek, bakteri oluşumuna bağlı kötü nefes kokusunu azaltır. Ayrıca düzenli çiğnemek, plak ve tartar oluşumunu azaltır, dişleri ve ağzı güçlendirmeye yarar.

Vitaminli Seçenekler: Vitaminler ve antioksidanlar yönünden zengin olan köpek ödülleri köpeklerde eklemleri güçlendirir. İltihaplı durumlarda acıyı hafifletir ve köpeğinize güç verir.

Sağlıklı Kilo: Lif oranı yüksek, yağ oranı düşük doğal içerikli köpek ödülleri, köpeğinizin kilosunu korumasını ve sağlıklı kalmasını sağlar.