Orijen Freeze-Dried Tundra Dondurulmuş Kedi Ödülü 35 Gr
Orijen Freeze-Dried Tundra Dondurulmuş Kedi Ödülü 35 Gr

Orijen Freeze-Dried Tundra Dondurulmuş Kedi Ödülü 35 Gr

Marka : Orijen
İndirim Oranı : %15 indirimli
Fiyat : 55,99 TL(KDV Dahil)
indirimli : 47,59 TL(KDV Dahil)
Barkod : 64992280369
5,93 TL 'den başlayan taksitlerle

Orijen Freeze-Dried Tundra Dondurulmuş Kedi Ödülü 35 Gr

Biyolojik olarak uygun kedi ödül maması. İçeriğinin temel kaynağı Çiftlikte Yetiştirilen Kanada Geyiği, Serbest Dolaşan Bıldırcın ve Çelikbaş Alabalıktır.

BU BENZERSİZ VE LEZZETLİ ÖDÜL MAMASINDA – HEPSİ DE TAZE OLARAK BÖLGEMİZDEN GELEN VE BESLEYİCİLİKLERİNİ VE LEZZETLERİNİ KORUMAK ÜZER NAZİK ŞEKİLDE DONDURULARAK KURUTLAN – AÇIK ALANDA YETİŞTİRİLEN GEYİK, SERBEST DOLAŞAN BILDIRCIN VE ÇELİKBAŞ ALABALIK ETİ BULUNUR.

Tüm kediler etobur olarak evrimleşerek taze bütün etlerden oluşan çeşitli bir diyetle büyümek üzere biyolojik olarak adapte olmuştur.

İşte bu nedenle ORIJEN TUNDRA ödül mamalarını – kedinizi aynı anda hem şımartmak hem de beslemek amacıyla hepsi de taze olarak ve Bütün Av oranlarında bize ulaştırılan – % 100 av eti ve balık ile doldurduk.

Pişirilmeden ve koruyucular kullanılmadan üretilen ORIJEN’in Biyolojik olarak Uygun™ ödül mamaları köpeğinizin gerçekten seveceği bir ödüldür.Taze ve yerel içeriklerimizin hayat veren besleyiciliğini ve muhteşem lezzetlerini korumak üzere nazik şekilde dondurularak kurutulmuştur.

Mamalarımızın içeriğini okuduğunuzda bize hak vereceğinizi düşünüyoruz!

ALANDA YETİŞMİŞ GEYİK, SERBEST DOLAŞAN BILDIRCIN VE ÇELİKBAŞ ALABALIK ETİ, TANIDIĞIMIZ VE GÜVENDIĞIMIZ ÜRETİCİLER TARAFINDAN BÖLGEMİZDE SÜRDÜRÜLEBİLİR OLARAK YETİŞTİRİLMEKTEDİR, “İNSAN TÜKETİMİ İÇİN UYGUN”DUR VE HER GÜN TAZE OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

İÇERİK:
Kemiksiz av eti, geyik ciğeri, kemiksiz geyik, av eti ciğeri, kemiksiz bıldırcın, çelikbaş alabalık eti.

KEDİNİZİN BESLENME ANATOMİSİ AFRİKA’NIN VAHŞİKEDİLERİ İLE AYNIDIR, BU DA KARBONHİDRAT VE TAHILYÖNÜNDEN DEĞİL ZENGİN VE ÇEŞİTLİ ET TÜRLERİ İLE BESLENMEYE UYGUN OLDUKLARI ANLAMINA GELİR.

ZENGİN ET VE PROTEİN İÇERİĞİ 
%100 et içeriğiyle hazırlanan ORIJEN, %45’lik protein derecesiyle Biyolojik Uygunluk özelliğine sahiptir.

DÜŞÜK GLİSEMİK
Kedinizin doğal beslenmesi az miktarda karbonhidrat içerirken, neden ödül mamalarında fazla olsun? Bu sebeple ORIJEN ödül mamalarında tahıl ve karbonhidrat bulunmaz, sadece saf ve doğal etin faydalarını ve lezzetini içerir.

Ham Protein (min.) 45%
Ham Yağ (min.) 35%
Ham Lif (maks.) 1%
Nem (maks.) 2%

ORIJEN ORIGINAL KEDİ ÖDÜL MAMALARI ÖDÜL BAŞINA 3 KALORİDEN AZ ENERJİ İÇERMEKTEDİR.

100% av hayvanı, bıldırcın ve balıktan yapılan, ORIJEN KEDİ ÖDÜL MAMALARI karbonhidrat içermez ve 45% protein , 55% yağ, 0% karbonhidrat şeklindeki kalori dağılımı sayesinde Biyolojik Olarak Uygun ™özelliğine sahiptir.