Orijen Freeze-Dried Alberta Wild Boar Dondurulmuş Kedi Ödülü 35 Gr
Orijen Freeze-Dried Alberta Wild Boar Dondurulmuş Kedi Ödülü 35 Gr

Orijen Freeze-Dried Alberta Wild Boar Dondurulmuş Kedi Ödülü 35 Gr

Marka : Orijen
İndirim Oranı : %15 indirimli
Fiyat : 47,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 39,95 TL(KDV Dahil)
Barkod : 64992230364
4,98 TL 'den başlayan taksitlerle

Orijen Freeze-Dried Alberta Wild Boar Dondurulmuş Kedi Ödülü 35 Gr

Biyolojik olarak uygun kedi ödül maması. İçeriğinin temel kaynağı Alberta Yaban Domuzudur.

ALBERTA YABAN DOMUZUMUZ YEREL WOODLAND ÇİFTLİKLERİNDE AÇIK ALANDA KÖKLERİ VE FİLİZLERİ YİYEREK YETİŞTİRİLİR VE TAZE VE KORUYUCU VE ANTİBİYOTİK İÇERMEYECEK ŞEKİLDE MUTFAKLARIMIZA TESLİM EDİLDİKTEN SONRA TÜM BESLEYİCİLİĞİNİ VE LEZZETİNİ KORUMASI İÇİN NAZİK ŞEKİLDE DONDURULARAK KURUTULUR.

ORIJEN’in Biyolojik olarak Uygun ™ tek içerikli ödül mamaları sizi sevmesini sağlayacak tatlarla kedinizi beslemenin ve ödüllendirmenin basit ve sade bir yoludur. Doğal lezzetlerle dolu bu benzersiz ödül sevgili kedinizi mutlu, sağlıklı ve güçlü kılmak için % 100 ve bütün av oranlarında saf ve doğal Alberta Yaban Domuzu eti içerir.

Pişirilmeden ve koruyucular kullanılmadan üretilen ORIJEN ALBERTA WILD BOAR ödül mamalarımız kedinizin sizi sevmesini sağlayacak bir ödüldür. Taze yerel sığır etimizin TÜM doğal besleyici değerlerini ve muhteşem lezzetlerini korumak üzere nazik şekilde dondurularak kurutulmuştur. — garanti ediyoruz!

OTANTİK YÖRESEL İÇERİKLER

%100 Et, %100 Taze, %100 Doğal

Yaban domuzlarımız tanıdığımız ve güvendiğimiz üreticiler tarafından bölgemizde sürdürülebilir olarak yetiştirilmektedir, “insan tüketimi için uygun”dur ve her gün taze olarak gönderilmektedir.

İÇERİK:
Yaban domuzu, yaban domuzu ciğeri

KEDİNİZİN BESLENME ANATOMİSİ AFRİKA’NIN VAHŞİ KEDİLERİ İLE AYNIDIR, BU DA KARBONHİDRAT VE TAHILYÖNÜNDEN DEĞİL ZENGİN VE ÇEŞİTLİ ET TÜRLERİ İLE BESLENMEYE UYGUN OLDUKLARI ANLAMINA GELİR.

ZENGİN ET VE PROTEİN İÇERİĞİ
%100 yaban domuzu içeriğiyle hazırlanan ORIJEN, %45’lik protein derecesiyle Biyolojik Uygunluk özelliğine sahiptir.

DÜŞÜK GLİSEMİK İNDEKS
Kedinizin doğal beslenmesi az miktarda karbonhidrat içerirken, neden ödül mamalarında fazla olsun? . Bu sebeple ORIJEN ödül mamalarında tahıl ve karbonhidrat bulunmaz, sadece saf ve doğal yaban domuzunun faydalarını ve lezzetini içerir.

Ham Protein (min.) 45%
Ham Yağ (min.) 35%
Ham Lif (maks.) 1%
Nem (maks.) 2%

ORIJEN WILD BOAR(YABAN DOMUZU) KEDİ ÖDÜL MAMALARI ÖDÜL BAŞINA 3 KALORİDEN AZ ENERJİ İÇERMEKTEDİR.

100% Yaban Domuzundan yapılan, ORIJEN WILD BOAR KEDİ ÖDÜL MAMALARI karbonhidrat içermez ve 45% protein , 55% yağ, 0% karbonhidrat şeklindeki kalori dağılımı sayesinde Biyolojik Olarak Uygun ™ özelliğine sahiptir.