Naturea Tahılsız Kedi Konservesi Tavuklu 85 Gr
Naturea Tahılsız Kedi Konservesi Tavuklu 85 Gr

Naturea Tahılsız Kedi Konservesi Tavuklu 85 Gr

Marka : Naturea
Fiyat : 9,50 TL(KDV Dahil)
indirimli : 9,50 TL(KDV Dahil)
Barkod : 5600775323790
1,18 TL 'den başlayan taksitlerle

Naturea Tahılsız Kedi Konservesi Tavuklu 80 Gr

Naturea Grain Free Chicken / Tahılsız Püre Konserve Kedi Maması Tavuk 80 Gr
Kediler İçin Gerçek Tahılsız Yaş Mamalar
Naturea Konserveleri, kürklü dostlarımızın günlük besin ihtiyacını karşılamak için dört faklı içerik ve lezzet ile hazırlanmıştır. % 98 taze balık - et, % 0 tahıl içeriği ile kedi dostlarımıza dengeli ve sağlıklı bir yaşam sunuyor!
Kedi ve Köpekler Neden Kurt ve Vaşaklardan Farklı Değil?
Onları en yakın vahşi akrabalarından ayıran gen dizilimi farkının %1 den daha düşük olduğunu biliyor muydunuz?
Farklı yaşam tarzlarına rağmen kedi ve köpeklerin anatomileri değişmedi;
•    Etleri parçalamak için sivri dişler.
•    Amilaz (nişastayı parçalayan enzim) bulunmayan salyalar.
•    Et sindirimi için gelişmiş, yüksek asit içeren ve kısa bir sindirim sistemi.

Naturea İle Beslenmek Nelerin Önlenmesine Yardımcı Olur?
Gıda Alerjileri
Kedi ve köpeklerin çoğu alerjik bir yapıya sahiptir ve bazı tahıllara karşı hassas yapıdadırlar. Mısır, soya, yulaf, buğday ve gluten içermeyen gıdalar deri ve tüy kondüsyonunu iyileştirirken, gastrointestinal sorunların çözümüne de yardımcı olur.
Fazla Kilolar
Karbonhidrat bakımından düşük, protein bakımından zengin gıdalarbirikmiş yağ miktarını azaltıp, kas kütlesini arttırırken, sağlıklı ve ideal vücut ağırlığının korunmasına yardımcı olur.
Diabet
Düşük karbonhidrat içeriği kan şekeri seviyesini korumaya yardımcı olur.
Onlar Ailemizdendir
Kedilerinizin beslenmesi önemlidir. Doğal ve dengeli beslenme, dostlarımızın sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmeleri için en önemli etkendir.
Kedinizin vahşi doğada yediklerine eşdeğer olan Naturea kedi ıslak mamaları  beslenme uzmanları ve veteriner hekimler tarafından geliştirilmiştir.
Naturea ıslak kedi mamaları %98 oranında et veya balık içeriğiyle çok yüksek kalite standartlarına sahiptir. Aslında Naturea mamalarının üretiminde kullanılan tüm içerikler insan tüketimi için onaylıdır!

İçeriğimizde Neler Yok
Mısır, buğday, gluten, soya fasulyesi, yulaf, yapay koruyucu tatlar, renklendiriciler, GDO (genleri değiştirilmiş organizmalar), hayvansal yan ürünler.
ETHOXYQUIN
Naturea ürünleri Ethoxyquin veya herhangi bir kimyasal koruyucu madde içermez. Ethoxquin genellikle balık ürünlerinde kullanılan koruyucu bir maddedir ve dünya genelinde balıklı kedi ve köpek mamalarında yaygın olarak kullanılır.
BHA/BHT
Naturea BHA veya BHT'yi (veya herhangi bir kimyasal koruyucu maddeyi) ürünlerine veya içeriklerine eklemez. Naturea ürünlerini ve bütün içeriklerini Vitamin E ile korur.
Dondurulmamış Kemiksiz Taze Et
Üretimde kullanılan tavuklar, balıklar vs. hayvan refahına uygun şekilde üretilir ya da avlanır. Tavuklar yaşadıkları ortamlarda özgürce dolaşabilir, yiyeceklerine ve suya kolayca ulaşabilirler. Bulundukları ortamın ısı ve nem değerleri düzenli olarak kontrol edilir.
Naturea Naturals'da kullanılan taze tavuk ve balık etleri, otomatik makineler yardımıyla kemiklerinden ve sakatatlarından ayrılır. 0° - 2° ye ayarlanmış soğutucularda paslanmaz çelik kaplar içinde üretim için bekletilir.
Taze etler, dondurulmadan ve kesiminden 24 saat geçmeden üretime alınır. Bu sayede tavuk etinde bulunan bütün vitaminler ve amino asitler korunur, taze tavuk eti ayrıca mamanın lezzetini de arttırmaktadır. Bu yüksek kaliteli üretim süreci ve protein kaynağının tazeliği, tüylü dostlarımızın sağlıklı ve uzun yaşamalarına katkıda bulunmaktadır.

İçindekiler: Tavuk (% 60), su (%40) Analitik Bileşenler     Ham Protein    % 9 Ham Yağ    % 4 Nem    % 81 Ham Lif    % 0,5 Ham Kül    % 2 Besin Katkıları / Kg     Vitamin E    26 mg Taurin    320 mg

 

 

Yaş Seçimi
Yavru (0-1 Yaş) Yetişkin (1-7 Yaş) Yaşlı (7 Yaş Üstü)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Yaş Mama
Özellik
Sterilized (Kısırlaşmış) Light (Kilolu) Sensitive (Sindirim Sis.) Yüksek Enerjili Hypoalerjenik Urinary (İdrar Yolu) Hairball (Tüy Yumağı) İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Tahılsız
Paket Boyutu
0-100 Gr
Lezzet
Tavuk-Hindi
Şekli
Ezme
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR