Naturea Naturals Adult Chicken Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 12 Kg
Naturea Naturals Adult Chicken Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 12 Kg

Naturea Naturals Adult Chicken Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 12 Kg

Marka : Naturea
Fiyat : 499,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 499,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 5600775323905
62,20 TL 'den başlayan taksitlerle
Naturea Naturals Adult Chicken Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 12 Kg

Naturea Adult Chicken / Yetişkin Köpek Maması Tavuk 12 Kg
Doğaya Uygun Kuru Mama
Naturea Naturals, üretiminde insan tüketimine uygun besinlerin ve yüksek kaliteli gerçek etlerin kullanıldığı evcil hayvanlar için tam bir besin kaynağıdır.
Mısır, buğday, soya ve gluten içermez, düşük karbonhidrat ve içerdiği yağ asitleri ile daha sağlıklı ve uzun bir yaşam için gerekli olan eklem korumasını sağlar.
Kedi ve Köpekler Neden Kurt ve Vaşaklardan Farklı Değil?
Onları en yakın vahşi akrabalarından ayıran gen dizilimi farkının %1 den daha düşük olduğunu biliyor muydunuz?
Farklı yaşam tarzlarına rağmen kedi ve köpeklerin anatomileri değişmedi;
•    Etleri parçalamak için sivri dişler.
•    Amilaz (nişastayı parçalayan enzim) bulunmayan salyalar.
•    Et sindirimi için gelişmiş, yüksek asit içeren ve kısa bir sindirim sistemi.
Naturea İle Beslenmek Nelerin Önlenmesine Yardımcı Olur?
Gıda Alerjileri
Kedi ve köpeklerin çoğu alerjik bir yapıya sahiptir ve bazı tahıllara karşı hassas yapıdadırlar. Mısır, soya, yulaf, buğday ve gluten içermeyen gıdalar deri ve tüy kondüsyonunu iyileştirirken, gastrointestinal sorunların çözümüne de yardımcı olur.
Fazla Kilolar
Karbonhidrat bakımından düşük, protein bakımından zengin gıdalarbirikmiş yağ miktarını azaltıp, kas kütlesini arttırırken, sağlıklı ve ideal vücut ağırlığının korunmasına yardımcı olur.
Diabet
Düşük karbonhidrat içeriği kan şekeri seviyesini korumaya yardımcı olur.
Onlar Ailemizdendir
Köpeklerinizin beslenmesi önemlidir. Doğal ve dengeli beslenme, dostlarımızın sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmeleri için en önemli etkendir.
Köpeğinizin vahşi doğada yediklerine eşdeğer olan Naturea köpek mamaları  beslenme uzmanları ve veteriner hekimler tarafından geliştirilmiştir.
Naturea mamaları %60 oranında et veya balık içeriğiyle çok yüksek kalite standartlarına sahiptir. Aslında Naturea mamalarının üretiminde kullanılan tüm içerikler insan tüketimi için onaylıdır!
İnsan Tüketimi İçin Uygun İçerikler
Naturea mamaları için her bir içerik özenle seçilir ve besin kalitesini garanti altına almak adına analiz edilir, böylece dostunuza lezzetli bir mama sunar. Kedi ve köpeğinizi yüksek kaliteli proteinler, antioksidanlar, amino asitler, yağ asitleri ve şifalı bitkiler ile korur. Taze tavuk ve taze somon, lezzetli elma, havuç, domates ve ıspanak ile Naturea mamaları lezzetli ve kaliteli bir besin kaynağıdır.
İçeriğimizde Neler Var
Tavuk, tavşan, somon, ringa, tatlı patates, tapyoka, yumurta, elma, deniz yosunu, domates, ıspanak, havuç, papatya, nane, kadife çiçeği, kekik, fesleğen, maydanoz, yaban mersini, yucca, biberiye.
İçeriğimizde Neler Yok
Mısır, buğday, gluten, soya fasulyesi, yulaf, yapay koruyucu tatlar, renklendiriciler, GDO (genleri değiştirilmiş organizmalar), hayvansal yan ürünler.
ETHOXYQUIN
Naturea ürünleri Ethoxyquin veya herhangi bir kimyasal koruyucu madde içermez. Ethoxquin genellikle balık ürünlerinde kullanılan koruyucu bir maddedir ve dünya genelinde balıklı kedi ve köpek mamalarında yaygın olarak kullanılır.
BHA/BHT
Naturea BHA veya BHT'yi (veya herhangi bir kimyasal koruyucu maddeyi) ürünlerine veya içeriklerine eklemez. Naturea ürünlerini ve bütün içeriklerini Vitamin E ile korur.

Dondurulmamış Kemiksiz Taze Tavuk Eti

Üretimde kullanılan tavuklar, hayvan refahına uygun kapalı mekanlarda üretilir. Tavuklar yaşadıkları ortamlarda özgürce dolaşabilir, yiyeceklerine ve suya kolayca ulaşabilirler. Bulundukları ortamın ısı ve nem değerleri düzenli olarak kontrol edilir.
Naturea Naturals'da kullanılan taze tavuk eti, otomatik makineler yardımıyla kemiklerinden ve sakatatlarından ayrılır. 0° - 2° ye ayarlanmış soğutucularda paslanmaz çelik kaplar içinde üretim için bekletilir.
Taze tavuk eti, dondurulmadan ve kesiminden 24 saat geçmeden üretime alınır. Bu sayede tavuk etinde bulunan bütün vitaminler ve amino asitler korunur, taze tavuk eti ayrıca mamanın lezzetini de arttırmaktadır. Bu yüksek kaliteli üretim süreci ve protein kaynağının tazeliği, tüylü dostlarımızın sağlıklı ve uzun yaşamalarına katkıda bulunmaktadır.
İçindekiler: Taze kemiksiz tavuk (% 20), kurutulmuş tavuk (% 17), esmer pirinç, tavuk yağı, bütün esmer pirinç, tavuk karaciğeri, yumurta, bira mayası, vitamin ve mineraller, elma, havuç, balkabağı, ıspanak, kızılcık, yaban mersini, deniz yosunu, keklikotu, biberiye, maydanoz, adaçayı, avize ağacı özü.
Analitik Bileşenler   
Ham Protein    % 28
Ham Yağ    % 17
Ham Lif    % 2,5
Ham Kül    % 7
Karbonhidrat    % 37,2
Nem    % 8
Omega 6    % 3,2
Omega 3    % 0,2
Kalsiyum    % 1,5
Fosfor    % 1

Besin Katkıları / Kg   
Vitamin A    18000 IU
Vitamin D3    2000 IU
Vitamin E    120 mg
Vitamin C    13 mg
Demir    237 mg
Bakır    22 mg
Çinko    162 mg
İyot    3,7 mg
Manganez    29,3 mg
Selenyum    0,45 mg
Glukozamin    500 mg
Chonroitin    500 mg


Kedi/Köpek Seçimi
Köpek Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahılsız
Paket Boyutu
7,6 - 15 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi
Irk Özelliği
Medium
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR