Molly Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 kg
Molly Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 kg

Molly Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 kg

Marka : Molly
İndirim Oranı : %5 indirimli
Fiyat : 335,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 318,25 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680542870013
39,67 TL 'den başlayan taksitlerle

Molly yetişkin kedi maması kedilerin yuttukları tüylerin yüksek lif içeri ile kolayca vücüttan atılmasını kolaylaştırır. Düşük tahıllı Molly Kedi mamaları alerji ve sindirim hassaiyeti olan kediler için ideal hypoalerjenik kedi mamasıdır.

Molly Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

  • Molly yetişkin kedi maması kedinizin günlük beslenme ihtiyacını tam olarak karşılayabilmek için kedi ve köpek beslenme uzmanları tarafından formüle edilmiştir.
  • Yüksek kaliteli içeriğinden dostlarımızın tam olarak faydalanması hedeflenerek ileri extruder teknolojisi ile üretilmiştir.
  • Kedilerinizin özellikle böbrek ve sindirim sistemi hassasiyeti göz önünde bulundurularak Molly Yetişkin Kedi Maması formülasyonunda özenle seçilmiş hammaddelerin besin değerleri dengesi optimum seviyede sağlanmıştır.
  • İçerdiği yüksek kaliteli tavuk ve hamsi gibi hayvansal proteinler; kas yapısı ve iyi bir vücut kondisyonu oluşumunu desteklemek üzere gerekli aminoasitlerı temin eder.
  • Hamsi yağının içeriğindeki zengin Omega-3 ve rafine tavuk yağının içerdiği Omega-6 ile sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumuna yardımcı olur.
  • Sağlıklı tahıl ve pirinç içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilmesini sağlayarak, yaşamsal aktiviteler için enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olur.
  • Besinlerden yararlanımın maksimum seviyeye çıkarılmasını, böylece daha az ve kuru dışkı atılımını destekler.
  • Kusursuz bir sinir sisteminin sağlanmasına yardımcı olur. 
  • Kalp sağlığının ve görme kabiliyetinin korunmasına yardımcı olmak için gerekli olan taurin yüksek miktarda ilave edilmiştir.
  • Dişleri tartar ve plak oluşumundan korumaya yardımcı olan tanecik yapısı elde etmek için lifler ilave edilmiştir.

İçindekiler

  Kurutulmuş tavuk proteini %37, baldo pirinç, mısır, rafine tavuk yağı, bezelye, hamsi unu %6, karides unu, bira mayası, hamsi yağı, nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik mannan oligo sakkaritler. Vitamin A 15.000 IU/kg, Vitamin D3 900 IU/kg, Vitamin E 90 mg/kg, Vitamin C 15 mg/kg, Taurin 1.500 mg/kg.

Besin Değerleri

  Protein % 32, yağ içeriği %15, ham kül %8, ham selüloz, lif %2.8, Omega-6 % 3.6, Omega-3  % 0.65.

Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
Özellik
İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
7,6 - 15 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.