Lindo SoftShell Magnetic Yağmurluk Beden 5
Lindo SoftShell Magnetic Yağmurluk Beden 5
Lindo SoftShell Magnetic Yağmurluk Beden 5
Lindo SoftShell Magnetic Yağmurluk Beden 5

Lindo SoftShell Magnetic Yağmurluk Beden 5

Marka : Lindo
Fiyat : 309,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 7222022600315
38,52 TL 'den başlayan taksitlerle

Lindo SoftShell Magnetic Yağmurluk Beden 5

Köpekler için tasarlanmış farklı pek çok kıyafet modeli bulunmaktadır. Bu kıyafetler köpeklerin çok daha şık görünmesini sağlamaktadır. Yağmurluklar köpekler için bir ihtiyaç olarak düşünülebilir. Yağmurlu havalarda ve soğuk günlerde köpeklerinizi dışarı çıkaracağınız zaman farklı renk ve desenlerde yağmurluklar kullanmak isteyebilirsiniz. Yağmurluk modelleri arasında SoftShell Black Skull köpek yağmurluğu oldukça şık duran ve çok fazla tercih edilen yağmurluk modeli olarak tercih edilmektedir. 
SoftShell Black Skull Modeli Köpek Yağmurluğu İle Köpeğiniz Çok Daha Şık Olacak


Bazı desenler kullanıldıkları kıyafete çok farklı hava katmaktadır. Neon renkler de insanlarda olduğu gibi köpeklerde de kullanıldığı kıyafete çok şık bir hava katmaktadır. Lindodogs markalı olarak tasarlanmış olan bu özel ve renk desenli yağmurluklar ile köpeğiniz çok şık olacak ve dışarıya çıkardığınızda tüm dikkatleri üzerine çekecektir. SoftShell Black Skull modeli köpek yağmurluğu sayesinde birlikte dışarıda vakit geçirirken köpeğinizin ıslanma ve kötü tüylerinin kötü kokması gibi sıkıntıları yaşamayacaksınız. Bu yağmurluklar ile köpeğiniz hem çok şık görünecek hem de istediği kadar yağmurlu havada vakit geçirebilecek.
SoftShell Black Skull Köpek Yağmurluğu Köpeğiniz İçin Büyük Kolaylık


Sevimli dostunuzla yağmurlu ve soğuk havalarda dışarıda olmak keyifli hale gelebilir. Bunun için yapmanız gereken onu yağmurdan ve soğuk havadan koruyacak olan zebra modeli köpek yağmurluğu satın almanız olacaktır. Bu yağmurluk şık olarak hazırlanmasının yanında ergonomik tasarımda da sahiptir. Yağmurlukların en önemli özelliği su itici özelliği ile suyun kıyafetin üzerinde kalmaması ve yağmur suyunun hiçbir şekilde köpeğinizin bedenine gelmemesidir. Lindodogs marka yağmurluklar kirlendiğinde kolaylıkla yıkanabilmektedir. Yıkanma sonucunda renginde ve modelinde bir değişiklik olmamaktadır. Bu yağmurluk ile köpeğiniz çok hızlı bir şekilde hazırlanabilecek ve dışarıda onunda çok daha keyifli saatler geçirebileceksiniz. İşte bunun için zebra desenli olarak hazırlanmış yağmurluğu alarak köpeğinizin kıyafetleri arasına yeni ve şık bir modeli ekleyebilirsiniz. Bu yağmurluğu siz de köpeğiniz de çok sevecek.

Modeli
Yağmurluk Ve Montlar
Malzemesi
Kumaş
Beden
Büyük Irklar