Jungle Kedi Sevgi Maması 100 gr
Jungle Kedi Sevgi Maması 100 gr

Jungle Kedi Sevgi Maması 100 gr

Marka : Jungle
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 5,50 TL(KDV Dahil)
indirimli : 4,40 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681299602018
0,55 TL 'den başlayan taksitlerle

Jungle Kedi Sevgi Maması 100 gr

  • Sokaktaki dostlarınız için özel olarak üretilen sevgi maması ile onlara olan dostluğunuzu gösterin.
  • Aynı zamanda ihtiyaçları olan besin değerlerini tam anlamıyla karşılayabileceği özel olarak formüle edilen jungle sevgi maması ile onların hayatlarına dokunun.
  • Küçük dokunuşlar ile büyük mutluluklar verin.
  • Tüm ırkları için tam ve dengeli tavuklu, balıklı yetişkin kedi mamasıdır.

İçindekiler

  Kurutulmuş tavuk proteini %35, baldo pirinç, mısır, rafine tavuk yağı, bezelye, hamsi unu %6, karides unu, bira mayası, hidrolize tavuk ciğeri, hamsi yağı, nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik mannan oligo sakkaritler. Vitamin A (E672) 10000 IU/Kg, Vitamin D3 (E671) 600 IU /Kg, Vitamin E (3a700) 60 Mg/Kg, Vitamin C 10 Mg/Kg, Taurine 1200 Mg, bakır (Sülfat olarak) 13 Mg, çinko 65 Mg, manganez 24 Mg, selenyum 0.22 Mg, Ab onaylı oksidanlar.

Besin Değerleri:   Protein %29, yağ içeriği %13, ham kül %9, ham selüloz %2.5, Omega-6 %3.7, Omega-3 %0.7

Yavru Kedi Maması Hakkında Genel Bilgilendirme;

  Kedilerinizi beslerken yaşlarına oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer yavru bir kedi besliyorsanız, vereceğiniz kedi maması kesinlikle yavru kedinin vücudunun ihtiyaç duyduğu besin değerlerini karşılayabilecek şekilde formüle edilmiş olması gerekmektedir. Yavru kedi mamaları büyüme gelişme içerisindeki kedilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde zengin içeriğe sahip %100 doğal, kolay sindirilebilir ve her açıdan zengin olmalıdır. Kedi maması çeşit bakımından farklılık göstermektedir. Değişik markaların farklı lezzetlerde kedi mamaları bulunmaktadır. Kediniz her kedi mamasının tadını beğenmeyebilir bu nedenle onun severek yediği kedi mamasını bulmalı ve sürekli olarak o mama ile beslenmesine olanak tanımalısınız. Kediler alışkın oldukları tat dışındaki kedi mamalarını tüketmekten kaçınmaktadırlar. Bunun sonunda sindirim, mide ve bağırsak sorunları yaşamaktadırlar. Kedinizi beslerken sofranızdan artık yemekler ile beslemekte kaçınmalısınız. Onu mutlu eden kedi maması ile beslenme ihtiyacını karşılamanız yeterli olacaktır. 

Yaş Seçimi
Yavru (0-1 Yaş) Yetişkin (1-7 Yaş) Yaşlı (7 Yaş Üstü)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
Özellik
Sterilized (Kısırlaşmış) Light (Kilolu) Sensitive (Sindirim Sis.) Yüksek Enerjili Hypoalerjenik Urinary (İdrar Yolu) Hairball (Tüy Yumağı) İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Tahıllı Tahılsız Düşük Tahıllı
Paket Boyutu
0-100 Gr 100-500 Gr
Lezzet
Kuzu Tavuk-Hindi Dana - Sığır Domuz Balık Ördek-Tavşan Geyik Ciğerli