Jbl Novofex Kurutulmuş Balık Yemi 100ml-10Gr
Jbl Novofex Kurutulmuş Balık Yemi 100ml-10Gr

Jbl Novofex Kurutulmuş Balık Yemi 100ml-10Gr

Marka : JBL
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 211,78 TL
indirimli : 190,60 TL
Barkod : 4014162306302
25,94 TL 'den başlayan taksitlerle

Jbl Novofex Kurutulmuş Balık Yemi 100ml-10Gr

Balık ve su kaplumbağaları için ödül yemi/destekleyici besin.
Dondurularak kurutulmuş tübifeks küpleri doğal halindedir.
Doğal protein içeriği zayıf düşmüş balıkları güçlendirir.
Zırhlı kedi balıkları JBL NovoFex küplerini kumdan çıkartmaya bayılırlar (kendiniz suya batırınız, çünkü küpler aslında yüzen yemdir).
Vakumlu üretimi ile değerli besin öğeleri korunur.
Bilgi : 
Tübifeksler nehirlerin dibinde, kendi oluşturdukları "tüplerin" içinde yaşayan küçük kurtçuklardır. Yüksek besin dğeleri sayesinde, süs balıkları (ve su kaplumbağaları) için güzel bir besin kaynağı oluştururlar. Dondurulularak kurutulmuş yemlerin canlı ve dondurulmuş yemlere göre bazı avantajları vardır. Hastalık ve bakterilerin bulaşmasını engeller, buzun çözülmesi sırasında ortaya çıkan faktörlerden etkilenmez.
Tamamlayıcı Besin : Su Kaplumbağaları,Neon ve Küçük Tetra,Kongo tetra ve diğer büyük tetralar,Çoban Balığı ve Coolie çopraları,Zırhlı Kedibalığı,Common Half-beak,Cüce Cichlid,Labirent Balığı,Atherine (Gökkuşağı Balığı),Yumurtlayan Cyprinodont (killie),Canlı doğuran-yavrulayan cyprinodont,Zebra Barbel ve küçük barbel,Shark Barbell ve büyük barbell,Kelebek balığı,
Arada bir verilecek besin : Güney Amerika büyük cichlidleri,Discus balığı
JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite
   Özel Seçilmiş Hammaddeler : Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine,JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır.Ancak,o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.
    Balık Irklarını Korur : JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz!Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur : büyük filetolar insanlar için,küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için!Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş,hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz.Sırası gelmişken,balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır.JBL,nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 
    Geniş İçerik Çeşidi : Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur?Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir.Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!
    Modern ve Hassas Üretim : JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller,tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır.Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.
    Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık : Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi?O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur!Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir.Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.
Laboratuarda ve doğada yapılan araştırmalar : Vahşi yaşamdaki en iyi "kobaylar" balıklardır!Bu nedenle JBL,ürün geliştirme esnasında düzenlenmekte olan araştırma gezilerinde yem prototipleri ile yapmış olduğu yemleme denemelerinin sonuçlarını araştırmalarına dahil eder.Bu sonuçlar da JBL yemlerinin yüksek düzeyde benimsenmesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR