Golosi Ton ve Somon Balıklı Yetişkin Kedi Maması 20 Kg
Golosi Ton ve Somon Balıklı Yetişkin Kedi Maması 20 Kg

Golosi Ton ve Somon Balıklı Yetişkin Kedi Maması 20 Kg

Marka : Golosi
İndirim Oranı : %30 indirimli
Fiyat : 498,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 348,60 TL(KDV Dahil)
43,45 TL 'den başlayan taksitlerle

Golosi Ton ve Somon Balıklı Yetişkin Kedi Maması 20 kg

Golosi tonno salmone, kaliteli ton ve somon balıklı içeriği ile zengin lezzete sahip en seçici kedilerin dahi reddedemeyeceği aromasıyla tam ve dengeli yetişkin kedi maması formülüdür.İçerdiği bir çok esansiyel amino asitler kedinin ihtiyacı olan doğal ve fizyolojik gereksinimlerini  karşılar,kedinin kas yapısının yenilenmesini ve günlük ihtiyacı olan yüksek enerjiyi sağlar.
 
Golosi kedi maması, içeriğindeki vitamin A ve omega 3-6 yağ asitleri sayesinde görme fonksiyonlarını,sağlıklı deri oluşumunu ve dolayısıyla düzgün bir tüy yapısını destekler.
İçeriğindeki taurin hayati öneme sahip bir antioksidan olarak,kedinizin kalp kasını destekleyerek sağlıklı ve kaliteli yaşamı garanti eder.
İçeriğinde bulunan gerçek üzüm çekirdeği extraktı, kedinin bağışıklık sistemini destekler aynı zamanda hücre yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur.
Golosi kedi maması doğal zeytinden elde edilen polyfenol ve oleuropeinler  içerir.Kalp ve dolaşım sistemi sağlığı için çok kritik öneme sahip olan bu maddeler ,kedi maması içeriklerinde çok ender bulunur.
Golosi tonno salmone mama, yeşil  midyeden doğal yolla kedi maması içeriğine eklenen glukosamin ve kondroitinler, kedinizin sağlıklı eklem yapısını ve bağ dokusunu destekler.
İçerik Tablosu: 
Ton Balığı Eti, Somon Balığı Eti %8, %8 Pirinç  %4, Kanatlı Yağı   %5, Arbocel Selüloz Lifleri  %0.5, Hindiba Otu %0.1, Bira Mayası %0.5, Yeşil Kabuklu Midye Tozu %0.005
 
Analitik bileşen: 8% Nem, 33% protein , 13.0% yağ , 2.5% lif, 7.9% Kül,  1.26% kalsiyum, 0.97% fosfor, 0.24% sodyum, 0.48% klorid, 0.60% potasyum, 0.9% magnezyum, 0.16% omega-3 , 2.57% omega-6, 1.62% lizin, 0.56% methiyonin
Yaş Seçimi Yetişkin (1-7 Yaş)
Ana Protein Kaynağı Balık Etli
İçerik Seçimi Tahıllı
Fizyolojik Durumu Zayıf, Normal
Paket Seçimi 10 ve Üzeri
Şekli
Gramaj
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
16 - 20 Kg
Lezzet
Balık
Benzer Ürünler