Gigi Köpek Eğitim Spreyi 200 Ml, Köpek Eğitmen Malzemeleri, Gigi Pet Tools
Gigi Köpek Eğitim Spreyi 200 Ml, Köpek Eğitmen Malzemeleri, Gigi Pet Tools

Gigi Köpek Eğitim Spreyi 200 Ml

Fiyat : 600,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681030777500
81,67 TL 'den başlayan taksitlerle

Gigi Köpek Eğitim Spreyi 200 Ml

Gigi Köpek Durdurucu Sprey, evcil hayvanların istenmeyen davranışlarını düzeltmek için kullanılan bir üründür. Basit bir şekilde söylemek gerekirse, bu ürün, yüksek basınçlı havayı kullanarak bir ses patlaması oluşturur ve köpeklerin ya da kedilerin dikkatini dağıtır.
İstenmeyen davranışlar arasında bulunan hırlama, saldırganlık gibi davranışlarda da oldukça etkilidir.
Gigi Köpek Durdurucu Sprey, güvenli ve doğal bir üründür. Kullanımı çok kolaydır ve yanınızda taşıyabileceğiniz boyuta sahiptir.
Ayrıca, Gigi Köpek Durdurucu Sprey, sadece köpekler ya da kediler için değil, aynı zamanda diğer evcil hayvanlar için de kullanılabilir.
Bu ürün, evcil hayvan eğitmenleri tarafından da önerilmektedir. Evcil hayvanlarınızın istenmeyen davranışlarını düzeltmek için Gigi Köpek Durdurucu Sprey ürününe güvenebilirsiniz.
Ayrıca tehlikeli durumlarda, sokak köpeği saldırılarında, toplu orman beslemelerinde köpek kavgalarını ayırmak için, hayvan fobiniz olması gibi durumlarda da güvenle ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Sonuç olarak, Gigi Köpek Durdurucu Sprey, evcil hayvanlarınızın istenmeyen davranışlarını düzeltmek için etkili ve güvenli bir seçenektir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR