Garden Mix Meyveli Vitaminli Muhabbet Kuşu Ödül Krakeri 3lü Paket
Garden Mix Meyveli Vitaminli Muhabbet Kuşu Ödül Krakeri 3lü Paket

Garden Mix Meyveli Vitaminli Muhabbet Kuşu Ödül Krakeri 3lü Paket

Marka : GardenMix
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 20,00 TL
indirimli : 18,00 TL
Barkod : 8681085421861
2,45 TL 'den başlayan taksitlerle

Gardenmix Meyveli Vitaminli Muhabbet Kuşu Ödül Krakeri 3lü Paket

Garden Mix Muhabbet Krakeri yüksek kaliteli tahıllardan yapılmış tamamen doğal, sağlıklı, etkili ve muhabbet kuşunuz için önemli besinleri içeren üç kere fırınlanmış kraker.
Garden Mix Muhabbet Krakeri muhabbet kuşunuzu insan eline alıştırmanın en kolay yoludur ve aynı zamanda kuşunuz için lezzetli bir ödüldür.Kuşunuzu insan eline alıştırmak için öncelikle yeni konumuna alışıp, kafesine biri yaklaştığında tüneğin üzerinde sakince kalmaya başlamasını bekleyiniz. Krakeri kafesin içine doğru uzattığınızda kuşunuz buna alışık olduğundan büyük ihtimalle krakere yaklaşacak ve gagalayıp didiklemeye başlayacaktır. Bu yöntem birkaç kez tekrarlandığında kuşunuz yeni sahibine temas kurmayı deneyerek kendi kendine yaklaşacaktır.Ayrıca kuşunuz tüy dökmeye başladığında ekstra kalsiyum, vitamin, mineral ve metabolizmayı destekleyen maddelere ihtiyaç duyar. Muhabbet krakeri kuşunuzun ihtiyacı olan ekstra besin maddelerini karşılar ve tüy gelişimini destekler.
Kafese kolayca tutturulacak klipsleri vardır . 

 
Kullanım:Haftada 1-2 adet verilmelidir. Taze içme suyu her zaman yanında bulunmalıdır.
1 pakette 3 adet kraker bulunmaktadır.Garden Mix Muhabbet Krakeri yüksek kaliteli tahıllardan yapılmış tamamen doğal, sağlıklı, etkili ve muhabbet kuşunuz için önemli besinleri içeren üç kere fırınlanmış kraker.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR