Garden Mix Ballı Muhabbet Kuşu Ödül Krakeri 3lü Paket
Garden Mix Ballı Muhabbet Kuşu Ödül Krakeri 3lü Paket

Garden Mix Ballı Muhabbet Kuşu Ödül Krakeri 3lü Paket

Marka : GardenMix
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 20,00 TL
indirimli : 18,00 TL
Barkod : 8681085421885
2,45 TL 'den başlayan taksitlerle

Gardenmix Ballı Muhabbet Kuşu Ödül Krakeri 3lü Paket


Garden Mix Muhabbet Krakeri yüksek kaliteli tahıllardan yapılmış tamamen doğal, sağlıklı, etkili ve muhabbet kuşunuz için önemli besinleri içeren üç kere fırınlanmış kraker.

Garden Mix Muhabbet Krakeri muhabbet kuşunuzu insan eline alıştırmanın en kolay yoludur ve aynı zamanda kuşunuz için lezzetli bir ödüldür.Kuşunuzu insan eline alıştırmak için öncelikle yeni konumuna alışıp, kafesine biri yaklaştığında tüneğin üzerinde sakince kalmaya başlamasını bekleyiniz. Krakeri kafesin içine doğru uzattığınızda kuşunuz buna alışık olduğundan büyük ihtimalle krakere yaklaşacak ve gagalayıp didiklemeye başlayacaktır. Bu yöntem birkaç kez tekrarlandığında kuşunuz yeni sahibine temas kurmayı deneyerek kendi kendine yaklaşacaktır.Ayrıca kuşunuz tüy dökmeye başladığında ekstra kalsiyum, vitamin, mineral ve metabolizmayı destekleyen maddelere ihtiyaç duyar. Muhabbet krakeri kuşunuzun ihtiyacı olan ekstra besin maddelerini karşılar ve tüy gelişimini destekler.
Kafese kolayca tutturulacak klipsleri vardır . 
 
Kullanım:Haftada 1-2 adet verilmelidir. Taze içme suyu her zaman yanında bulunmalıdır.
1 pakette 3 adet kraker bulunmaktadır.Garden Mix Muhabbet Krakeri yüksek kaliteli tahıllardan yapılmış tamamen doğal, sağlıklı, etkili ve muhabbet kuşunuz için önemli besinleri içeren üç kere fırınlanmış kraker. 
 

Kuş Krakerleri kuşlar için üretilmiş neredeyse tek lezzet ödülüdür. Tamamen doğal darı tanelerinin kağıt plastik yada ahşap bir çubuğa yapıştırılması ile üretilen bu ürünler kuşların gıda ihtiyaçlarını karşılar.

Çeşidine göre ballı meyvalı üretilen krakerler darının çubuğa yapıştırlması ile üretilirler. Yapıştırıcı madde çeşidine göre bal yada meyve şuruplarıdır. İçerisine vitamin mineral ve protein ihtiyacını karşılamak üzere yumurta yada ek besinler ilave edilmektedir.

Krakerler kuşların yem kabından değil direk darı dalından beslenmeleri gibi daha sağlıklıdır. Kuş krakerden yemi alırken kabukların altına gizlenmiş taneleri aramakla uğraşmaz. Bu büyük bir avantajdır. Asılabilir kuş krakerleri bizlere kuşun yem alma miktarı hakkında da daha kolay gözlem yapmamızı sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR