Frolicat Bolt Interactive Kedi Lazer Oyuncağı
Frolicat Bolt Interactive Kedi Lazer Oyuncağı
Frolicat Bolt Interactive Kedi Lazer Oyuncağı

Frolicat Bolt Interactive Kedi Lazer Oyuncağı

Marka : FroliCat
Fiyat : 2.103,69 TL(KDV Dahil)
Barkod : 729849142718
286,34 TL 'den başlayan taksitlerle
Frolicat Bolt Interactive Kedi Lazer Oyuncağı


KullanıFroliCat Bolt kedinizi ve köpeğinizi saatlerce meşgul edecek ve eğlendirecek bir interaktif lazer oyuncaktır. Yapmanız gereken sadece ürünü elinize alarak veya düz bir zemine koyup çalıştırarak evcil hayvanınızın heyecan verici lazer ışığı takip etmesini ve yakalamaya çalışmasını zevkle seyredebilirsiniz. Evcil hayvanlar gelişigüzel ışık oyunlarından çok hoşlanırlar, yakalayabilmek için yerde koşturur, duvara tırmanır ve gerekirse mobilyaların üstünden atlarlar.
 
Önemli Özellikleri :
 
FroliCat'in çıkarmış olduğu gelişigüzel lazer desenleri kedinizi interaktif oyuna ve beraberinde eğlenmesine sebep olacaktır.
Otomatik sistemi sayesinde elinizi sürmeden gelişigüzel lazer motifleri yapabilmektedir.
Manuel sistemi de size istediğiniz lazer motiflerini kendi elinizle yapabilme zevkiniverir.
Bolt 15 dakika sonra otomatik olarak kendini kapatır.
Ayarlanabilir aynası sayesinde karşısındaki bir çok yüzeye lazer'i nişanlayabilir.
4 adet AA pil ile çalışır. Satın aldığınız Bolt kolisi  pilleri  içermez
 
 
Otomatik Sistemle Çalıştırma :
 
- Açma/Kapatma On/Off düğmesinden açınız,
- Güvenli bir yere koyunuz, masa üstü veya zemin olabilir veya elinizde tutabilirsiniz,
- Bolt 15 dakika sonra otomatik olarak kendini kapatır,
- 15 dakikadan önce kapatmak isterseniz Açma/Kapatma On/Off düğmesini kullanın,
 
Manuel Sistemle Çalıştırma :
 
- Açma/Kapatma On/Off düğmesinden açınız,
- Açma/Kapatma On/Off düğmesinden açtıktan sonra 3 saniye basılı tutunuz,
- Elinizde tutunuz,
 
 
2 Yıl Sınırlı Garanti: 
2-YIL SINIRLI GARANTİ SADECE TÜRKİYE SINIRLARI İÇERİSİNDE ALDIĞINIZ ÜRÜNLER İÇİN GEÇERLİDİR. Bu ürün mühendislik harikası olarak sizin memnuniyetiniz için çok özenle üretilmiştir. Kullanmadan önce , lütfen kullanım kılavuzundaki tüm talimatları okuyunuz. IRM Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd.Şti , bu ürünü ve tüm parçalarını garanti eder, bu yüzden aşağıda belirttiklerimiz dışında, sadece satış noktalarımızdan alışveriş yapan gerçek müşterilerimizin ürünleri, alındığı  günden itibaren garanti süresince, işçilik hatası ve hatalı parçalara karşı garantilidir ve ücretsiz değiştirilir. 
 
A. Bu iki yıl sınırlı garanti , garanti süresince geçerlidir ve işçilik hataları ve arızalı parçaların değişimini öngörür. Bu garanti ,hatalı kullanmaktan, kötü kullanmaktan ihmal ,ilgisizlik ve bakımsızlıktan dolayı, resmi olmayan izni olmayan parçaların  değiştirilmesi veya kullanılmasından dolayı, FroliCat için uygun olmayan bir elektrik voltajının kullanılması sonucu oluşabilecek hasarları kapsamaz. 
 
B. Eğer ürün hasarlı veya özürlü bir ürün ise, IRM Dış Tiç.Ltd.Şti , tüketicinin hatalı parçasını hiç bir ücret almadan değiştirir.  Tüketiciden bu değişim esnasında servis ücreti alınmayacaktır. Üründe hatalı bir parça bulunduğunda lütfen 0212 8533003 nolu telefondan arayınız. Yeni parça en kısa zamanda servisimiz tarafından tüketiciye ulaştırılacaktır. Hatalı parçayı lütfen gelen servis elemanına veriniz. Eğer tüketici değiştirilecek parçada herhangi bir tamir veya değişiklik yaparsa , Garanti ortadan kalkar ve parçanın bedelini öder. İki-Yıl Sınırlı Garanti sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. 
 
C. IRM Dış Tiç.Ltd.Şti. , Kaza veya tabiata bağlı olarak oluşabilecek hasarlardan sorumlu değildir. Bu ürünün yukarıda bahsedilen  durumlar için uygulanabilecek ticaret sınırları içerisinde belirlenmiş bir garantisi yoktur. Bu garanti size sadece belirli yasal hakları vermektedir.
ÖzelliğiPilli
MalzemesiPlastik
Oyun AmacıAtma Tutma, Tırmalama, Yakalama-Yuvarlama, Zeka Oyuncakları
**************
Kedi
Malzemesi
Plastik
Kullanım Amacı
Yuvarlama-Yakalama
Özelliği
İnteraktif Işıklı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR