Flamingo Ponponlu Örümcek Kedi Oyuncağı
Flamingo Ponponlu Örümcek Kedi Oyuncağı

Flamingo Ponponlu Örümcek Kedi Oyuncağı

Marka : Flamingo
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 50,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 44,99 TL(KDV Dahil)
Barkod : 5411290279185
5,61 TL 'den başlayan taksitlerle

Flamingo Ponponlu Örümcek Kedi Oyuncağı

 

Kedi ponponlu oyuncak örümcek Karlie, birçok renkli ponponun asıldığı, evcil hayvanınızı memnun edecek yumuşak bir örümcek benzeri peluştur.

Kediler ponponları sever, bu yüzden bu örümcek oyuncak, içinde asılı olan çeşitli yumuşak ve atlamalı ponponları avlamak için çok fazla zaman harcamak için idealdir . Dahası, örümcek parlak ve yumuşaktır, böylece onunla birlikte uyuyabilirler ve daima onlarla birlikte olabilirler.

Renkli ponponların uyarılması yeterli değilse, bu oyun en sevilen kedi bitkisi olan katnip ile yapılır . Kedi otu, kedileri eğlendirirken stresi ve gerilimi hafifleten rahatlatıcı bir reaksiyona neden olan, nüfuz eden bir nane aromasına sahip bir bitkidir . Herkes aynı şekilde davranmaz ve cevap tahmin edilemez: ilk kez kokladıklarında, oynarlar, yalarlar, ona sürtünürler, ısırırlar, mırıldanırlar, homurdanırlar, miyavlarlar ve hatta sanki davranırlar bile bir av.

Stresli bir kediniz varsa, saldırır ya da her zaman kötü bir ruh hali içindeyseniz, bu örümceği kedinizin eğlenmesini, rahatlamasını ve çok daha iyi hissetmesini sağlayan kedi benzeri ponponla deneyin . Katip bitkisinin kimyasal maddesi bağımlılık yapmaz, sağlık açısından güvenlidir ve yan etkileri yoktur, duyularını faydalı bir şekilde uyarır.

**************
Kedi
Kullanım Amacı
Yuvarlama-Yakalama
Malzemesi
Kumaş
Şekli
Mini Figür