Felicia Yavru Tavuklu-Hamsili Kedi Maması 12 kg
Felicia Yavru Tavuklu-Hamsili Kedi Maması 12 kg

Felicia Yavru Tavuklu-Hamsili Kedi Maması 12 kg

Marka : Felicia
İndirim Oranı : %15 indirimli
Fiyat : 340,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 289,00 TL(KDV Dahil)
36,02 TL 'den başlayan taksitlerle

Felicia Yavru Tavuklu-Hamsili Kedi Maması 12 kg

  • Felicia® Kitten optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile yavru kedinizin sağlıklı büyümesi için formüle edilmiştir.
  • Ayrıca sağlıklı bir metabolizma ve kemik gelişimini desteklemek üzere Omega-3 yağları ve temel mineral ve vitaminler ile zenginleştirilmiştir.
  • Yüksek Sindirilebilirlik Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile Felicia® Kitten maksimum sindirimin sağlanmasına yardımcı olur.
  • Felicia® Kitten içeriğindeki doğal prebiyotik lifler, bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltımasına yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder.
  • Felicia® Kitten yavru kedinizin sağlıklı büyümesini ve metabolizmasının ideal çalışmasını destekleyecek şekilde, uzun bir ömür sürebilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir.
  • Ayrıca Felicia kedi maması formüldeki optimum mineral dengesi yavru kedinizin kemik gelişimine katkıda bulunur.

İçindekiler

  Kurutulmuş tavuk proteini %46, baldo pirinç %14, mısır, rafine tavuk yağı %9, bezelye, hamsi unu %7, karides unu, bira mayası, hidrolize tavuk ciğeri, hamsi yağı %3, nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik mannan oligo sakkaritler, deniz yosunu, avizeağacı özütü, kızılcık tozu, pisilyum.

Besin Değerleri

  Protein %38, yağ içeriği %18, ham kül %8, ham selüloz (lif) %2,5, Omega-6 %3,8, Omega-3 %0285

Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Düşük Tahıllı
Paket Boyutu
7,6 - 15 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi Balık
Benzer Ürünler