Felicia Somonlu Light&Sterilised Kedi Maması 12 kg
Felicia Somonlu Light&Sterilised Kedi Maması 12 kg

Felicia Somonlu Light&Sterilised Kedi Maması 12 kg

Marka : Felicia
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 1.100,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 990,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681299601332
123,40 TL 'den başlayan taksitlerle

Felicia Kısır Kedi Maması

Light&Sterilised mamalar düşük yağ oranı tüksek kaliteli protein içerikleri ile kısırlaşmış kediler için ideal beslenme sağlar. Felicia kısır mama çeşitleri içerisinde kısır kedi mamaları somonlu ve az tahıllı tavuklu olarak üretilmektedir. Sevimli dostunuza yüksek hayvansal proteinler, vitamin a, l carnitine bakımından zengin içerikli formüle edilmiş Felicia mama kilo alma oluşum riskini engeller.

Felicia Somonlu Light&Sterilised Kedi Maması 12 kg  

  • Sevimli dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun şekilde beslenip, daha sağlıklı yaşayabilmeleri için beslenme uzmanlarımızla birlikte, tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic özel bir formül hazırladık. 
  • Yüksek oranda sindirilebilir hayvansal protein kaynaklarına sahip Felicia, sindirim ve alerji hassasiyetlerine karşı özel olarak geliştirilmiştir.
  • Alerjik reasksiyonlarla ilişkili olan sığır eti, süt ürünleri, buğday, soya, patates, yapay tatlandırıcı, renklendirici, kimyasal aroma ve GDO İçermez!
  • Özel olarak geliştirilen Felicia Adult Cat Sterilised kısırlaştırma sonrası hassaslaşan ve yeme eğilimi artan genç ya da yetişkin kedilerde aşırı kilo alımının ve taş oluşumunun önlenmesini sağlayan yüksek kalitede besinler içeren komple dengeli bir mamadır.
  • Felicia kedi maması içermiş olduğu L-Carnitine sayesinde, fazla yağların yakılmasına ve kas oluşumuna destek olur.

İçindekiler

  Hidrolize somon proteini %23, baldo pirinç, bezelye, somon yağı, hamsi unu, karides unu, bira mayası, hidrolize tavuk ciğeri, hamsi yağı, nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik mannan oligosakkaritler, deniz yosunu, avizeağacı özütü, kızılcık tozu, pisilyum. A Vitamini (E672) 25.000 ıu/kg, D3 Vitamini (E671) 1.500 ıu/kg, E Vitamini (3a700), 150 mg/kg, C Vitamini 25 mg/kg, Niyasin 50 mg/kg, L-Carnitine 200 mg/kg, Taurin 1.800 mg/kg, Bakır (Sülfat olarak) 18mg/kg, Çinko (Sülfat olarak) 95 mg/kg, Çinko (Şelat olarak) 20 mg/kg, Manganez (Sülfat olarak) 30 mg/kg, Selenyum (selenit olarak) 0.3 mg/kg, Ab onaylı oksidanlar

Besin Değerleri

  Protein %30, yağ içeriği %12, ham kül %7, ham selüloz %3, Omega-6 %3.6, Omega-3 %0.65. 


 

Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
Özellik
Sterilized (Kısırlaşmış) Light (Kilolu) İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Düşük Tahıllı
Paket Boyutu
7,6 - 15 Kg
Lezzet
Balık
Benzer Ürünler