Felicia Düşük Tahıllı Kuzulu Yavru Kedi Maması 12 kg
Felicia Düşük Tahıllı Kuzulu Yavru Kedi Maması 12 kg

Felicia Düşük Tahıllı Kuzulu Yavru Kedi Maması 12 kg

Marka : Felicia
İndirim Oranı : %15 indirimli
Fiyat : 340,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 289,00 TL(KDV Dahil)
36,02 TL 'den başlayan taksitlerle

Yavru ve Hamile Kediler için Ekstrude Tam ve Dengeli Kuru Kedi Maması / Extruded Dry Kitten&Mother Cat Food

  • Sevimli dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun şekilde beslenip, daha sağlıklı yaşayabilmeleri için beslenme uzmanlarımızla birlikte, tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic özel bir formül hazırladık.
  • Yüksek oranda sindirilebilir hayvansal protein kaynaklarına sahip Felicia, sindirim ve alerji hassasiyetlerine karşı özel olarak geliştirilmiştir.
  • Alerjik reasksiyonlarla ilişkili olan sığır eti, süt ürünleri, buğday, soya, patates, yapay tatlandırıcı, renklendirici, kimyasal aroma ve GDO içermemektedir!
  • Yaşamımız boyunca, duygusal bağ kurduğumuz birçok an vardır.
  • Bazen yeni bir birey, bazen ise bir anne ya da operasyondan çıkan bir can ile yollarımız kesişir.
  • Felicia Kitten&Mother ile sevimli dostlarımıza, tüm yaşam evrelerinde destek olmak için özel bir formülasyon hazırladık.
  • Beslenmenin en temel yapı taşlarını barındıran bu formül, onların sağlığını ve mutlu gelişimini desteklemek için özel olarak geliştirildi.
  • Protein oranı yüksek, beyin ve görme gelişimi için DHA içeren, anne sütünde bulunan temel besin maddelerini içerisinde barındıran ve güçlü bağışıklık desteği sunarak hayat standartlarını yükselten bu formül ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya hazırız.
  • Felicia Kitten&Mother yalnızca en kaliteli doğal bileşenleri içerir.
  • Gerçek kuzu etinden gelen yüksek protein, güçlü ve sağlıklı kas yapısı oluşumunu destekler ve içeriğinde genetiği değiştirilmiş (GDO) ürünler bulunmaz.

İçindekiler

  Kurutulmuş kuzu proteini %30, hidrolize kuzu proteini %18, baldo pirinç, mısır, rafine tavuk yağı, bezelye, hamsi unu, karides unu, bira mayası, hamsi yağı, nükleotit maya proteini, mineraller, prebiyotik mannan oligosakkaritler, deniz yosunu, avizeağacı özütü, kızılcık tozu, pisilyum. A Vitamini (E672):37.500 IU/kg D3 Vitamini (E671):2.250 IU/kg E Vitamini (3a700):225 mg/kg C Vitamini 38 mg/kg Niyasin (3a314):75 mg/kg Taurin: 2.600 mg/kg Bakır (Sülfat Olarak)(E4): 18 mg/kg Çinko (Sülfat Olarak)(E6):95 mg/kg Çinko (Şelat Olarak)(E6)20 mg/kg Manganez (Sülfat Olarak)(E5):30 mg/kg Selenyum (Selenit Olarak)(E8):0.3 mg/kg

Besin Değerleri

  Protein %40, yağ içeriği %20, ham kül %8, ham selüloz %2.5, Omega-6 %3.8, Omega-3 %0.85.

 
Yaş Seçimi
Yavru (0-1 Yaş)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
Özellik
Hypoalerjenik İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Düşük Tahıllı
Paket Boyutu
7,6 - 15 Kg
Lezzet
Kuzu
Benzer Ürünler