Ecopure Felisyl Kedi Bağışıklık Güçlendirici 50 gr
Ecopure Felisyl Kedi Bağışıklık Güçlendirici 50 gr

Ecopure Felisyl Kedi Bağışıklık Güçlendirici 50 gr

Marka : EcoPure
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 849,90 TL(KDV Dahil)
indirimli : 764,92 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681137450986
104,11 TL 'den başlayan taksitlerle

Ecopure Felisyl Kedi Bağışıklık Güçlendirici 50 gr


Güçlü bir immun sistem
Genel solunum sağlığı
Optimal göz sağlığı
Yüksek dereceli L-Lizin
Kedi sağlığı için popüler
Felisyl, kedilerde ve yavru kedilerde sağlıklı bir bağışıklık sistemini desteklemek için formüle edilmiş oldukça lezzetli bir tozdur. Lizine yanıt veren koşullar için önerilir, solunum sistemini destekler ve normal göz fonksiyonunun ve sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Aşağıdakilerin yönetilmesine yardımcı olur:

Hapşırma
Burun akması
Sinüs tıkanıklığı
İltihaplı gözler
Konjunktivit (göz akıntısı)


SAĞLIKLI BİR KEDİ İÇİN BAĞIŞIKLIK ARTIRIMI: Kedi mamasında tonlarca besin bulunur, ancak çoğu zaman, mama, evcil hayvanınızın sağlıklı olması için ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri içermez ve yapsalar bile her zaman yeterli değildir. Kedinizin bağışıklık sistemi şu anda hastalığa karşı savaşmakta zorlanıyorsa, Doğal Lizin Tozumuzu kedi diyetinize eklemek tam da ihtiyaç duydukları şeydir.

Beta-1,3/1,6-glukan:
Saccharomyces cerevisiae’nin hücre duvarından izole edilen bir polisakkarittir. Beta-1,3 / 1,6-glukan ile bağışıklık uyarımı, yabancı hücreleri (mikropları) ‘yiyen’ makrofajların aktivitesini artırmayı içerir. Patojenlerin oluştuğu bir yerde artan bağışıklık hücresi sayısı, iltihapları stabilize eder ve antijenleri etkisiz hale getirir. Beta-1,3 / 1,6-glukan, bulaşıcı hastalıkları ve kanseri tedavi etmek için kullanılan preparatların etkilerini artırır, destek verir ve doku yenilenmesini hızlandırır. ImmunoDol, ilaçların ve aşıların uygulanması sırasında, iyileşme döneminde, stresli durumlarda, üreme sırasında ve azalmış bağışıklıkta kullanılır. Genç köpeklerde stabil bir bağışıklık sistemi oluşturmak için destek sağlar.

Saccharomyces Cerevisiae:
Bu kadar değerli kılan yedi B vitaminleri, amino asitler ve vitaminler E ve H vitaminlerinin yüksek içeriğidir Aynı zamanda sodyum, kalsiyum, demir, magnezyum, çinko ve potasyum gibi önemli mineralleri ve vücut için gerekli olan diğer temel maddeleri sağlar. İştahı uyarır, genel güçlenmeye yol açar ve zindeliği artırır. Özellikle, parlak ve güçlü bir tüy ve hayati bir deri bakımı  da sağlar.

İçerik:
L-Lysine Hidroklorür , Beta-1,3/1,6-glukan, Saccharomyces cerevisiae

Besleme önerisi:
6 Ayın Altında: Günde iki kez 1/2 ölçü kaşığı
6 Ay ve Üzeri: Günde iki kez 1 ölçü kaşığı
(1000 mg = 1 ölçü kaşığı)
veya Veteriner hekiminizin önerdiği şekilde.

FEEDING NOTE / BESLEME NOTU:
Felisyl ihtiyaca göre kullanılabilir. Lütfen yiyeceklerin içerisine karıştırınız. Topaklanma doğaldır, çünkü herhangi bir madde eklenmemiştir.

Kullanımı
Kedi
Yararı
Genel Destek
Formu
Toz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR