329,40 TL KDV Dahil
366,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
407,15 TL KDV Dahil
479,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
337,44 TL KDV Dahil
397,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
359,11 TL KDV Dahil
399,01 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
410,55 TL KDV Dahil
483,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
433,50 TL KDV Dahil
510,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
437,74 TL KDV Dahil
515,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
410,55 TL KDV Dahil
483,00 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
1

Econature

  Kedi ve köpekler ülkemizde en çok beslenen, sahiplenilen hayvanlar arasında yerini alır. Elbette ki bu besleme ve sahiplenmenin getirdiği bir takım sorumluluklar vardır. Bunların en başında da belki de beslenme gelir. Kedi ve köpeklerin beslenmesi tıpkı biz insanlarda olduğu gibi hayat kalitesini belirleyen, onların sağlıklı ve mutlu olması için olmazsa olmazların başında gelir. Econature mama da kedi ve köpeklerin beslenmesi için tercih edilebilecek olan mamalardandır. Ekonomik mama grubunda yer alan econature markası 15 kg’lık paketlerde satışa sunulmuştur.

Econature Kedi Maması


  Kediler yemek yeme konusunda seçici olan hayvanlardır. Her mamayı beğenmeyebilir. Econature kedi maması kedilerin damak tadına uygun olup, severek yiyecekleri bir markadır. Öyle ki Econature mama yavru ve yetişkin kediler için ayrı formüle edilmiş lezzetlerle üretim yapmaktadır. Çünkü kedilerin de yaş gruplarına göre farklı ihtiyaçları bulunmaktadır. Econature yavru kedi maması da yavru kedilerin gelişimini destekler ve sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunur. 1 yaşından sonra da Econature yetişkin kedi maması kullanıma geçmeniz gerekmektedir. Econature kedi maması kedinizin beslenmedeki tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte bir mamadır. Kedinizi kısırlaştırma gibi bir düşünceniz var ise de yine Econature kısırlaştırılmış kedi maması kullanarak kedinizin sağlığı ve beslenmedeki programını sürdürebilirsiniz. Kısırlaştırma operasyonu geçirmiş olan bir kediye normal kedi maması vermeye devam ederseniz idrar yollarında sorun, obezite gibi bir takım hastalıklar görülebilir. Bu yüzden kısırlaştırılmış kedi maması kullanmanız gerekmektedir. Econature kısırlaştırılmış kedi maması da diğer mama çeşitlerinde olduğu gibi ekonomiktir ve 15 kg’lık paketlerde satışa sunulmuştur.

Econature Köpek Maması

  Birçok köpek sahibi, ekonomik ve besleyici olmasından dolayı Econature köpek mamasını tercih etmektedir. Econature köpek maması köpeklerin günlük ihtiyaç duyduğu besin değerlerini içinde barındırır. Öyle ki Econature bu besleyiciliğiyle en çok tercih edilen ekonomik köpek mamalarından biridir. Yetişkin köpekler için ayrı, yavru köpekler için ayrı formları vardır. Bu ürünler diğer mama çeşitlerinde olduğu yine ekonomik 15 kg’luk paketlerde satışa sunulmaktadır. Econature köpek mamasının ucuz olmasıyla da sokak ve barınaktaki köpeklerin de beslenmesinde oldukça kullandığını söyleyebiliriz.

Econature Yavru Köpek Maması


  Econature markasının evcil hayvanların türüne göre üretiminin yanı sıra yaş gruplarına göre de üretimi bulunmaktadır. Bu doğrultuda Econature mama yetişkin ve yavru yaş grupları için ayrı ayrı kedi ve köpek mamaları üretir. Bu nedenle evcil hayvanınız da küçük ise yavru formunu kullanmanız hem besin değerleri açısından hem de evcil hayvanınızın ağız ve çene yapısına uygunluğu ile tercih etmenizde yarar vardır.

Devamını Göster

econature mama