Duvo+ Kedi Ve Köpek Ödül Bulmacası
Duvo+ Kedi Ve Köpek Ödül Bulmacası
Duvo+ Kedi Ve Köpek Ödül Bulmacası

Duvo+ Kedi Ve Köpek Ödül Bulmacası

Marka : Duvo+
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 298,49 TL(KDV Dahil)
indirimli : 268,64 TL(KDV Dahil)
Barkod : 5414365314392
33,48 TL 'den başlayan taksitlerle

Duvo+ Kedi Ve Köpek Ödül Bulmacası

 

Yavrular, küçük köpekler ve kediler için doldurulabilir bir oyun ve bulmaca Duvo + Spin 'n Snack Puzzle ile evcil hayvanınızı aktif ve mutlu tutun. Lezzetli bir oyun için avlanırken vücudu ve beyni aktif tutar. Topu en fazla bir fincan mama veya ödül ile doldurun. Dört ayaklı arkadaşınız topa patladığında ve dönmesini sağladığında, ödül tanecikleri rastgele üç açıklıktan birinden düşecektir. Bu lezzetli ödül onları daha fazla hareket etmeye ve oynamaya teşvik edecek. Kaymaz ayaklar bulmacayı sıkıca yerinde tutar, böylece evcil hayvanınız kalbinin içeriğine oynayabilir.

 

Köpeğinize oyuncak seçerken küçük kurallar:


1. Boyu: Köpeğinizin küçük, orta ya da büyük boyda olduğunu düşünerek almaya dikkat edin. Küçük köpek oyuncakları seçmemek köpeğinizin boğulmasını engellemek için önemlidir.

2. Malzeme ve Dayanıklılık: Köpeğinizin davranışını gözlemleyin, çiğnemeyi, gömmeyi, sarılmayı ya da nesneleri taşımayı tercih ediyorsa kafanızda belirleyin. Buna göre, çiğnemeye karşı dayanıklı malzemeler, sarılmaya karşı yumuşak malzemeler, taşımaya karşı hafif, gömmeye karşı ise doğal malzemeler seçin.

3. Güvenlik: Oyuncakların küçük parçalar içermediğini kontrol edin, bu tip küçük parçalar köpeğinizin boğulmasına yol açabilir. Etiketini okuyun ve zararlı madde olup olmadığını kontrol edin.

4. Kolay Temizleme: Yıkanabilir ve su geçirmez ürünler tercih etmek hayatınızı kolaylaştırır.

 

Yapboz Doldurulabilir oyun ve tedavi
Kaymaz ayaklar bulmacayı yerinde tutar.
Zihinsel gelişimi teşvik eder, beyni ve bedeni aktif tutar.
Yavru köpekler, küçük köpekler ve kediler için uygundur
Temizlemesi kolay

**************
Kedi Köpek
Kullanım Amacı
Eğitim-Zeka
Malzemesi
Plastik
Özelliği
İnteraktif Ödül Saklamalı