Drinkwell Orta Boy Su Pınarı 3,7 Litre
Drinkwell Orta Boy Su Pınarı 3,7 Litre

Drinkwell Orta Boy Su Pınarı 3,7 Litre

Marka : Drinkwell
Fiyat : 5.310,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 0729849167780
722,75 TL 'den başlayan taksitlerle

Drinkwell Orta Boy Su Pınarı 3,7 Litre

 

Drinkwell Su Pınarları gibi 3,7 lt Orta Su Pınarı da kedi ve köpeğinizin sağlıklı yaşamı için patentli olarak üretilmiştir. Ayarlanabilir akış seviyesi ile gün boyu temiz, filtrelenmiş ve havalandırılmış suyu otomatik olarak sağlar. En hafif ve sessiz akışdan en güçlü akışa kadar istediğiniz seviyede ayar yapabilmenizi sağlar. Dostunuzun ihtiyacına göre akış seviyesini belirlenebilir. Kare kase aynı anda birden  fazla hayvanın  minimum sıçratma ile su içebilmesini sağlar. Suyu sadece eklemeniz yeterlidir. Temizlemesi çok kolaydır.

Su Kapasitesi – 3,7 lt su kapasitesi ile orta boy köpekler ve çoklu kedi besleyenler için uygundur.

Su İçmeyi Teşvik – Suyun serbest akışı ve sesi hayvanları daha çok su içmeye özendirir. Daha çok su içen kedi ve köpeklerin böbrek sorunu veya idrar yolu iltihabı olmaz, çişleri daha az kokar.

Filtrelenmiş Su – Sünger filtre kıl, toz vb pompa motoruna ulaşmasını engeller. Daimi su akışı bakteri oluşumunu engeller. Karbon filtre koku, küçük parçacıklar ve kloru tutar.

Kolay Temizlik – Az köşeli  ve BFA içermeyen plastik ile üretilen ürünün temizlenmesi çok kolaydır. Pompa motoru hariç bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Ayarlanabilir Su Akışı – Dostunuzun ihtiyacına göre akış şiddeti ayarlanabilir.

 

İÇİNDEKİLER, Su Pınarı, Filtre, Pompa, Adaptör

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR