Drinkwell Mini Su Pınarı 1.2 Litre
Drinkwell Mini Su Pınarı 1.2 Litre

Drinkwell Mini Su Pınarı 1.2 Litre

Marka : Drinkwell
Fiyat : 3.033,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 0729849145269
412,83 TL 'den başlayan taksitlerle
Drinkwell Mini Su Pınarı 1.2 
Drinkwell® Mini Su Pınarı en son teknolojiye göre dizayn edilmiş ve geliştirilmiş bir modeldir. Her parçasıyla yeniden tasarlanmış bu model de Drinkwell® Klasik gibi patenti alınmış, suyun sürekli akarsu şeklinde aktığı Su Pınarı sistemi kullanılır ki bu da dostlarımızı daha fazla su içmeye teşvik ederek sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmelerini sağlar. Platinum  modelinin özellikleri;  kapaktaki yeni kapama sistemi ile kazara açılmasının önüne geçer, ön filtreler büyük parçaları  motora  gitmeden  yakalar ve  yeni su basma motoru neredeyse hiç ses çıkarmadan çalışır. Tüketiciler bu yeni ürünün kalitesine çok güveniyorlar çünkü Drinkwell® Mini 10 yıllık bir su pınarı üretiminin sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

  Pek çok insan yeterli derecede su içmenin sağlığı için daha faydalı olduğunu bilmektedir ama muhtemelen çoğumuz dostlarımızın da yeterli miktarda su içme ihtiyacı olduğunu gözden kaçırmaktadır. Su, insanlar ve hayvanlar için fark gözetmeden en gerekli elementlerden biridir, özellikle kürklü dostlarımız klasik su kabındaki durağan su yerine sürekli havalanan ve akan suyu tercih ettiğinden yeterli su içmek bazen onlar için sorun olabilmektedir.

    Yeterli miktarda su içmeyen kedilerin idrarı yoğunlaşır ve bunun sonucunda da mesanede kristal yani kum oluşumu sıklaşır. Bunun sonucu ise idrar yollarının tıkanmasına ve ölümcül tehlikesi olan Kedi İdrar Yolları Sendromuna the infamous and potentially fatal Feline Urinary Syndrome kadar gidebilir.

   Tabiatta, akan su durağan suya göre daha tazedir. Sürekli hareket etmesi suyun yüzey tansiyonunu ortadan kaldırır ve havadaki oksijeni suya çeker. Buna havalandırma denir ve suyun içilebilmesini cazip kılar. Belki de evdeki dostlarımız akan suyu içgüdüsel olarak bu nedenle tercih etmektedir


    DRINKWELL® SU PINARI veterinerler tarafından dizayn  edilmiş ve idrar yolları uzmanı veterinerler tarafından tavsiye edilmektedir. Sağlıklı bir kedinin ihtiyacı olan yeterli miktardaki suyu içmesini özendirdiği gibi böbrek ve idrar yolları hastalıklarının da önlenmesinde yarar sağlar. Ve tabi ki tezgaha atlayıp damlayan musluk aramaktan vazgeçirir.

     Drinkwell?in yaratıcısı Dr. Mary Burns ?Dostunuzla birlikte yaşamanın size verdiği en önemli sorumluluk onun yeterli miktarda su içmesini sağlamanızdır? demektedir ve eğer dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, su içmesini garanti altına alacak en iyi yol Drinkwell® Su Pınarıdır.

Drinkwell Su Pınarı ürünleri 

Drinkwell Mini Su Pınarı bir adet kedi ve minik köpeği olanlar için,

Drinlwell Klasik Su Pınarı 2 adet kedisi ve minik köpeği olanlar için,

Drinkwell Platinum Su Pınarı 2 ve daha fazla kedisi ve orta boy köpeği olanlar için 

 

Malzemesi Plastik
Özelliği Hazneli, Otomatik
Hacmi 600 - 1250 ML
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR