Drinkwell Büyük Boy Su Pınarı 7,5 Litre
Drinkwell Büyük Boy Su Pınarı 7,5 Litre
Drinkwell Büyük Boy Su Pınarı 7,5 Litre

Drinkwell Büyük Boy Su Pınarı 7,5 Litre

Marka : Drinkwell
Fiyat : 7.345,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 0729849165625
999,74 TL 'den başlayan taksitlerle

Drinkwell Büyük Boy Su Pınarı 7,5 Litre

Tüm Drinkwell Su Pınarları gibi Büyük Su Pınarı da kedi ve köpeğinizin sağlıklı yaşamı için patentli olarak üretilmiştir. Ayarlanabilir akış seviyesi ile gün boyu temiz, filtrelenmiş ve havalandırılmış suyu otomatik olarak sağlar. En hafif ve sessiz akışdan en güçlü akışa kadar istediğiniz seviyede ayar yapabilmenizi sağlar. Dostunuzun ihtiyacına göre akış seviyesini belirlenebilir. Büyük kapasiteli kasesi sayesinde köpekler, çoklu hayvan barındıran evler için çok uygundur. Kare kase aynı anda birden  fazla hayvanın  minimum sıçratma ile su içebilmesini sağlar. Suyu sadece eklemeniz yeterlidir. Temizlemesi çok kolaydır.
ÖZELLİKLER
Su Kapasitesi – 7,5 lt su kapasitesi ile büyük köpekler ve çoklu hayvan besleyenler için uygundur.
Su İçmeyi Teşvik – Suyun serbest akışı ve sesi hayvanları daha çok su içmeye özendirir. Daha çok su içen kedi ve köpeklerin böbrek sorunu veya idrar yolu iltihabı olmaz, çişleri daha az kokar.
Filtrelenmiş Su – Sünger filtre kıl, toz vb pompa motoruna ulaşmasını engeller. Daimi su akışı bakteri oluşumunu engeller. Karbon filtre koku, küçük parçacıklar ve kloru tutar.
Kolay Temizlik – Az köşeli  ve BFA içermeyen plastik ile üretilen ürünün temizlenmesi çok kolaydır. Pompa motoru hariç bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Ayarlanabilir Su Akışı – Dostunuzun ihtiyacına göre akış şiddeti ayarlanabilir.
İÇİNDEKİLER
Su Pınarı
Filtre
Pompa
Adaptör
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR