Drinkwell 360 Paslanmaz Çelik Su Pınarı 3.8 Lt
Drinkwell 360 Paslanmaz Çelik Su Pınarı 3.8 Lt

Drinkwell 360 Paslanmaz Çelik Su Pınarı 3.8 Lt

Marka : Drinkwell
İndirim Oranı : %5 indirimli
Fiyat : 5.952,25 TL(KDV Dahil)
indirimli : 5.654,64 TL(KDV Dahil)
Barkod : 729849143609
704,82 TL 'den başlayan taksitlerle

Drinkwell 360 Paslanmaz Çelik Su Pınarı 3.8 Lt

Drinkwell® 360 Paslanmaz Çelik Su Pınarı 5 evcil hayvana kadar su ihtiyacını karşılayan suyun sürekli akarsu şeklinde aktığı Su Pınarı sistemidir ve 3,8 Litre su kapasitesi vardır.. Drinkwell® 360, birden fazla evcil hayvanı olan ev sahipleri için dizayn edilmiştir. Ucu değiştirilebilir 5 halkayla ihtiyaca göre uyarlama imkanı verir. Evcil dostlarımız böylece suyun başında sıra beklemek zorunda kalmaz. Hepsi istedikleri açıdan istedikleri şekilde akan taze sudan faydalanabilir.

Diğer Drinkwell® Su Pınarlarındaki filtre teknolojisinin aynısı uygulanmıştır. Drinkwell® 360 suyu sürekli devridaim ettiği için bakteri üremesini engeller, suyun tadını sürekli taze tutar ve tabi ki bunlar da evcil dostlarımıza çok cazip gelir. Drinkwell® 360 Paslanmaz Çelik Su Pınarı kalite ve şıklığı ile evdeki aletlere ve dekorasyona mükemmel uyum sağlayacaktır. Kediler, küçük ve orta boy köpekler için dizayn edilmiştir, evcil dostlarımızın çok arzu ettikleri taze ve havalanmış suyun yanında alımlı görünüşü ile de evinize uyum sağlayacaktır. Bunların yanında paslanmaz çeliğin bir faydası da, kedilerde görülen ve bir çeşit cilt hastalığına feline acne sebep olan plastik alerjisini ortadan kaldırmasıdır.

Sade ve Güvenli

Pek çok insan yeterli derecede su içmenin sağlığı için daha faydalı olduğunu bilmektedir ama muhtemelen çoğumuz dostlarımızın da yeterli miktarda su içme ihtiyacı olduğunu gözden kaçırmaktadır. Su, insanlar ve hayvanlar için fark gözetmeden en gerekli elementlerden biridir, özellikle kürklü dostlarımız klasik su kabındaki durağan su yerine sürekli havalanan ve akan suyu tercih ettiğinden yeterli su içmek bazen onlar için sorun olabilmektedir. Eğer dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, su içmesini garanti altına alacak en iyi yol Drinkwell® Su Pınarıdır.

Önemli Özellikleri :

Pınar şeklinde akan bol oksijenli su evcil hayvanlarımızı daha fazla su içmeye özendirmektedir.
Suyun aktığı rampa ve suyun akış hızının ayarlanabilir olması etrafa suyun sıçramasını engeller.
Ucu değiştirilebilir 5 halkayla ihtiyaca göre uyarlama imkanı verir.
Değiştirilebilir kömür filtresi sudaki kötü tatları ve kokuları giderir.
Düşük voltajlı su altında kalabilen motoru hem sessiz çalışır hem de güvenlidir.
Sadece ev içerisinde kullanabilirsiniz.
3,8 Litre su kapasitesi vardır.
Tüm kediler ve 27 Kg. 60 Pounds altındaki köpekler içindir.
Paslanmaz çeliktir ve motor haricinde her parçası bulaşık makinesine girebilir.

MalzemesiÇelik
ÖzelliğiOtomatik
Hacmi1250 ML ve Üzeri
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR