ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Dr.Clauder's Köpekler ve Kediler Mamalar ve Gıda Takviyeleri


Dr.Clauder’s 'in ürün yelpazesi, evcil hayvanınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar özeldir. Her damak tadına, yaşa, bedene ve besleme yöntemine uygun doğru ürünü sunar. Hassas midelerden eklem problemliler kadar birçok fonksiyonel mama çeşidine sahip olması sebebiyle çok sevdiğiniz dört ayaklı arkadaşınız olduğunda doğru beslenme konusunda hiçbir şeyi şansa bırakmak zorunda kalmazsınız.

Petburada’da, evcil hayvanınızı ihtiyaçlarına göre beslemek için doğru mamayı ve en uygun ek gıdayı bulacaksınız. 

Almanya’nın önde gelen hayvan besleme ürün üreticilerden olan Dr.Clauder’s firması, ürün portföyünde, kedi, köpek mamaları ve pet bakım ve fonksiyon ürünleri yer almaktadır. Alman kalitesinin tüm içerik ile birleştiği Dr.Clauder's, başta Avrupa olmak üzere, dünya üzerinde pek çok ülkede ilk sıralarda yer almaktadır. 

Dr.Clauder's kedi ve köpek mamaları benzersizdir. Hayatın her aşaması ve her ihtiyacı için, doğru formüllerle hazırlanmıştır. Dört ayaklı arkadaşınızın gıda hassasiyeti olması, aktif bir ırk olması veya özel bir diyete ihtiyacı olması fark etmeksizin her birey için ayrı ürünleri bu markada bulabilirsiniz.

Dr.Clauder's Katkı maddeleri ve fonksiyonel ürünleri kedinizin yada köpeğinizin beslenmeye bağlı mineral ve vitamin eksikliğini tamamlarken onların üstün bir bağışıklığa sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu ürünler çeşitli beslenme hastalıklarının tedavisine destek olmak için de kullanılır. Örneğin tüy dökülmesi yaşayan bir kedinin sağlıklı tüy ve deriye sahip olması için deri fonksiyon ürünleri üretilmiş ve tüy dökülmesini engellediği gözlenmiştir.

Sağlığın bir bütün olduğunu savunan Dr.Clauder’s; beslenmenin yanında kedi ve köpeklerin bakım ürünlerinde de lider marka olmayı başarmıştır. Özellikle ağız ve diş bakım ürünleri birçok evcil hayvan sahibinin tercihi olmuştur.

Dr.Clauder’s fiyat ve çeşitleri hakkında marka sayfamızdan bilgileri bulabilir doğru fiyatlarla % 100 orijinal ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR