Diafarm Ear Cleaner Kulak Temizleme Solüsyonu 100 Ml
Diafarm Ear Cleaner Kulak Temizleme Solüsyonu 100 Ml

Diafarm Ear Cleaner Kulak Temizleme Solüsyonu 100 Ml

Marka : Diafarm
İndirim Oranı : %8 indirimli
Fiyat : 135,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 123,56 TL(KDV Dahil)
Barkod : 5705358827013
16,82 TL 'den başlayan taksitlerle

Diafarm Ear Cleaner Kulak Temizleme Solüsyonu 100 ml

Borik asit antiseptik etki gösterir ayrıca borik asit mayalar (Malesia), mantarlar ve akarlara karşıda etkilidir.

Propylen glikol kulak yolundaki nemi alarak bakterilerin ve mayaların üremesini sınırlandır. Menthol ve thymol cooling etkileriyle kulağı ferahlatır, kaşıntıyı giderir ve ağrıyı azaltır. Propylen glikol ve parafen kulak içindeki yabancı maddelerin ve kulak kirinin dışarıya atılmasına yardımcı olur.

EAR CLEANER Bilesimi:
Propylene Glycol, Boric Acid, Alcohol, Isopropyl Alcohol, Menthol, Thymol, Phenoxyethanol, Methyl Paraben, Ethyl Paraben, Propyl Paraben ,aqua
Kullanım şekli:
Veteriner hekim tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği taktirde tedaviye yardımcı olmak amacıyla kulak içine 5-10 damla günde 2 kez uygulanır. Kulağa uygulandıktan sonra kulak köküne masaj uygulanmalıdır. Koruyucu olarak haftada 1 -2 kez uygulanmalıdır. İnatçı Malesia vakalarında 1 ay kullanım önerilir.
Genel Uyarılar:
Kullanmadan önce Veteriner Hekime danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. Gözlere temas ettirmeyiniz. Oda sıcaklığında saklayınız (25 C) Taktim şekli: 100 ml plastik kutularda
NOT : Tırnak makası, göz temizleme solüsyonu, kulak temizleme solüsyonu, regl külodu, köpek külotları ve tuvalet ürünleri gibi bakım ve hijyen ürünlerinin iadesi mümkün değildir.
Takdir edersiniz ki; Size gelen her ürün sizin için depomuzda muhafaza edilmekte ve sadece sizin kullanımınıza sunulmaktadır. Bu kurallar dahilinde siparişlerinizi vermenizi rica ederiz.
Anlayışınız için teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.
Petburada.com
Sağlık-Bakım Ürünleri  
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR