Pet Active Vitalicat Yavru ve Yetişkin Kedi vitamini 150 Tablet 75Gr
Pet Active Vitalicat Yavru ve Yetişkin Kedi vitamini 150 Tablet 75Gr
Pet Active Vitalicat Yavru ve Yetişkin Kedi vitamini 150 Tablet 75Gr

Pet Active Vitalicat Yavru ve Yetişkin Kedi vitamini 150 Tablet 75Gr

Marka : PET Active
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 55,00 TL
indirimli : 44,00 TL
Barkod : 8698931092052
5,48 TL 'den başlayan taksitlerle

Bio Active Vitalicat Yavru ve Yetişkin  Kedi vitamini 150 Tablet 75gr

Kediler İçin Multivitamin Tablet
 
Yavru ve yetişkin kedi dostlarımızın sağlıklı gelişimini destekleyen ve onların hastalıklara karşı daha dirençli olmasını sağlayan tam ve dengeli Vitamin ve Aminoasit karışımıdır.
 
İçindekiler: Vitamin A, Vitamin D3 , Vitamin E , Vitamin C, Vitamin B1, Vitamin B2, Niacin , Vitamin B6, Vitamin B12, Folik asit, D-Biotin, Ca-D-Pantothenate, Inositol, Vitamin K3, Taurin, İnaktif bira mayası.
 
A vitamini, dostumuzun cildinde meydana gelebilecek kuruluk, sertleşme ve kaşıntının  azaltılmasına  yardımcı olur;  hastalık ve kimyasalların zararlarına  karşı onu korur.
E vitamini, kalp-damar, göz ve sinirsel hastalıklar ve daha birçokları gibi yaşlanmadan ve stresten kaynaklanan hastalıklardan korunmasına yardımcı olur.
Vitamin B9 - Folik Asit,  kedilerin özellikle gebelik dönemlerinde ihtiyaç duydukları bir vitamindir. Gebelik öncesi dönemde de düzenli kullanıldığı takdirde anne karnındaki yavruların sağlıklı gelişimini destekler.
Vitamin B5 - Pantotenik Asit, anti-stres vitaminidir. Yeterli miktarda günlük B5 Vitamini alamayan sevimli dostumuz enfeksiyonlarla mücadele edemez.
Vitamin H – Biotin, tüm hayvan dostlarının baş etmekte en çok zorlandığı konu olan tüy dökülmesi sorunuyla mücadele etmemizde bize ve köpeğimize yardımcı olan çok önemli bir vitamindir. Bİotin sayesinde köpeğimiz o hayran olduğumuz sağlıkla parlayan ve dökülmeyen tüylere sahip olacaktır.
Taurine, kedilerde dışardan alınması mutlak zorunlu olan esansiyel amino asitlerden birisidir. Yetersizliği vücutta çeşitli metabolik bozukluklara ve retinal dejenerasyona neden olabilir.
Bira mayası, bağışıklık sisteminin güçlenmesine ve sağlıklı ve güçlü deri ve tüy yapısına kavuşmasına yardımcıdır.

Uyarılar :

Sadece hayvan sağlığında kullanılır.
Bu bir ilaç değil sadece yem katkısıdır.
Tedavi amaçlı kullanılmaz.

VitaminlerKedi
YararıGenel Destek, Deri Ve Tüy Sağlığı, Eklem Sağlığı , Ağız Ve Diş , Kas Ve İskelet, Sindirim Sistemi, Üriner Sistem, Sinir Sistemi
FormuMacun