BestPet Selection Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg
BestPet Selection Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

BestPet Selection Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

Marka : Best Pet
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 670,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 603,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681465601845
75,16 TL 'den başlayan taksitlerle

BestPet Selection Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

  • Kediler doğaları gereği etçil hayvanlardır.
  • Dolayısıyla hayvansal proteinlerkediler için çok önemlidir.
  • Bu özellik göz önüne alınarak formüle edilen Bestpet lovers cat lamb yüksek kalitelihayvansal proteinler içerir.
  • Best pet selection lovers cat yetişkin kedilerdeki sindirim bozuklukları, deri ve tüy yapısının daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar.
  • Bestpet lovers cat Chicken yüksek miktarda tavuk eti ve pirinç içerdiğinden kedileriniz için lezzetli ve kolay sindirim sağlar.
  • Düşük magnesıum seviyesi sayesinde kedinizin ileriki dönemlerde sindirim ve idrar yollarında oluşabilecek problemleri azaltır.
  • Özellikle kısırlaştırılmış kedilerde kullanabilir.

İçindekiler

  Et ürünleri %27, sebze kaynaklı ürünler, pirinç %18, tahıllar %11, hayvansal yağlar %9, süt ve süt ürünleri %5, balık ve balık ürünleri %2,5, mineraller %0,285, vitaminler %0,2, taurin %0,015.
 

Besin Değerleri

  Su %10, ham protein %27, ham yağ %10, ham selüloz %3, ham kül %6,5, makro ve mikro mg/kg, elementler Vitaminler IU/kg,mg/kg kalsiyum 0,7-2,5, A Vitamini IU/KG 25.000, fosfor %0,5-1,5, D3 Vitamini IU/KG 1000, sodyum 0,15-0,5, E Vitamini MG/KG 250, Taurin MG/KG 150 MG/KG

Kedi Mamaları Hakkında Genel Bilgi;

  Kediler bir çok canlıya göre daha başına buyruk hayvanlar olarak görülmektedir. Bu nedenle bakımları ve eğitimleri oldukça sorumluluk gerektirmektedir. İşte bu yüzden kedinizi eğitirken ödül ve ceza yöntemini kullanmanız sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Kedinizi beslerken yaşına ve yetişkinliğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra kedinizin kilosu da onun beslenmesine yardımcı olurken gözden atlamamanız gereken bir konudur. Kedilerinizi beslerken yapmanız gereken, evin bir köşesine bir kap içerisinde su onun yanına biraz mesafe de başka bir kap içerisinde mama vermelisiniz. Kediniz mama ihtiyacı duyduğunda onun için hazırladığınız kedi mamasından tüketecektir.

 

  Kedi maması tercihi yaptıktan sonra kedinizin herhangi bir şekilde mide ve bağırsak problemlerine yakalanmasını engellemek için ani kedi maması değişikliklerinden kaçınmalısınız. Kedinizi aldığını yerden önerilen kedi mamasını bir süre kedinize vermeye özen gösterin ki kediniz kedi maması değişiminden kaynaklı problemlerle karşılaşmasın. Kedilerinizin sizler için ne kadar önemli olduğunun farkında olan kedi maması firmaları onlar için en iyisini yapabilmek için sürekli araştırma yapmakta ve kedilerinizin sağlıklı bir şekilde yaşamasını sağlayacak her türlü besin değerlerini alacakları mamalar üretmektedirler. 

 
 
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR