Beaphar Tartar Plak Önleyici Ağız ve Diş Bakım Suyu 250 ml
Beaphar Tartar Plak Önleyici Ağız ve Diş Bakım Suyu 250 ml

Beaphar Tartar Plak Önleyici Ağız ve Diş Bakım Suyu 250 ml

Marka : Beaphar
İndirim Oranı : %15 indirimli
Fiyat : 239,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 203,15 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8711231170647
25,32 TL 'den başlayan taksitlerle

Köpekler için fonksiyonel ağız bakımı sağlamak için özel olarak tasarlanan Beaphar Plaque Away, evcil hayvanınızın dişlerine ve diş etlerine bakım yapmak için özenle geliştirilmiştir Günlük kullanım için uygundur. Gelişmiş enzim etkisi ile özenle formüle edilmiştir.

Beaphar Tartar Plak Önleyici Ağız ve Diş Bakım Suyu 250 ml

Köpekler için fonksiyonel ağız bakımı sağlamak için özel olarak tasarlanan Beaphar Plaque Away, evcil hayvanınızın dişlerine ve diş etlerine bakım yapmak için özenle geliştirilmiştir Günlük kullanım için uygundur. Gelişmiş enzim etkisi ile özenle formüle edilmiştir. Dişler için günlük koruma sağlayarak daha iyi ağız sağlığı, daha ferah nefes sağlar ve pahalı diş tedavisi ihtiyacını azaltır.

Neredeyse tatsız ve kokusuz bir formül olan Beaphar kedi ağız ve diş bakım suyu kullanımı kolaydır. Sadece plak ve tartarı önlemeye yardımcı olmakla kalmaz, kedi ağız kokusu engellenir. Evcil hayvanların ve sahiplerinin özel gereksinimlerini göz önünde bulundurarak etkili temizlik sağlar.

Köpek ağız ve diş bakım suyu köpeklerin en büyük sorunu olan tartarlar için köpek diş taşı giderici olarak kullanılır. Diş taşları ağızda koku yapmakla kalmaz dişlerin çürüyerek düşmesine sebep olur.

Temel Faydaları:

Evcil hayvanlar için etkili, zahmetsiz ağız bakım ürünüdür.

Düzenli olarak kullanım için idealdir, size ve evcil hayvanınıza dişleri temiz ve sağlıklı tutar.

Kullanımı kolay su katkı formülü - sadece günlük taze içme suyuna ekleyerek kullanılır.

Etkili bir plak ve tartar yok edici enzim içerir.

Diş eti iltihabına karşı koruyan Kloroheksidin ile diş hastalığı riskini azaltmaya yardımcı olur

Ekinezya ile plak oluşumunu engeller

Tüm kedi ve köpek ırkları için uygundur

 

Aktif Maddeler: Kloroheksidin, Proteaz, Ekinezya Purpura, Kalsiyum Klorür.

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Sağlanan ölçüm kapağını kullanarak 1 L içme suyuna 10 ml Beaphar Plaque Away ekleyin. İçme suyu her 24 saatte bir değiştirilmelidir, bu noktada suya yeni bir doz Beaphar Plaque Away eklenebilir. Sadece taze içme suyuna ekleyin.

Ağız gargarasının sadece içme suyuna eklenmesi gerektiğinden, ağızda doğrudan diş bakımına (henüz) izin vermeyen köpek ve kediler için son derece uygundur. Seyreltmeden kullanmayınız. Daima taze içme suyunun mevcut olduğundan emin olun. Birçok evcil hayvan sağlığı sorunu, ağız hijyenine dikkat edilmemekten kaynaklanabilir. Günlük ağız bakımı, bakteri ve erken plak oluşumunu azaltmaya yardımcı olarak ağız kokusunu ve diş çürümesini önlemeye yardımcı olur. Kullanmadan önce daima güvenlik talimatlarını ve ambalajı okuyun.

Bakteriler ve yemek artıkları plak oluşturarak diş ve diş eti sorunlarına ve nihayetinde ağız kokusuna neden olur. Plak ve tartar oluşumunu azaltmak için gargaradaki enzimler kötü bakterilerle mücadele eder. Aynı zamanda diş sağlığını onarılmasına bağlı olarak temiz nefes kokusuna kavuşur.

 

Kedi ve köpek ağız bakımında enzimlerin rolü Nedir?

Proteaz, tartar oluşturmak için kalsiyum ile bağlanmadan önce plağın protein yapısını etkili bir şekilde yok eden bir enzimdir.

Kloroheksidin, ağızda diğer benzer aktif bileşenlerden çok daha uzun süre dayanan bir aktif bileşen. Plak oluşumu ve plak oluşumundan kaynaklanan bu diş hastalığının yol nedeni ile diş eti hastalıklarına karşı etkili koruma sağlar.

Ekinezya, plak oluşumunu azaltmada ve kötü kokuları temizlemede etkilidir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR