Beaphar Gistocal,Kediler İçin Besin Eksikliği Giderici 250 Gr
Beaphar Gistocal,Kediler İçin Besin Eksikliği Giderici 250 Gr

Beaphar Gistocal Kediler İçin Besin Eksikliği Giderici 250 Gr

Marka : Beaphar
İndirim Oranı : %25 indirimli
Fiyat : 361,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 270,75 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8711231103171
36,85 TL 'den başlayan taksitlerle

Gistocal, genç hayvanın büyümesini ve canlılığını uyarır ve hastalıklara karşı direncini arttırır. Yetişkin hayvanın sağlığını korur ve erken yaşlanmayı önler. Gistocal ayrıca cilt kusurları ve kaşıntı ile başarılı bir şekilde savaşır.

Beaphar Gistocal Kediler İçin Besin Eksikliği Giderici 250 gr

Bilimsel olarak formüle edilmiş preparat Gistocal, genç hayvanın büyümesini ve canlılığını uyarır. Gistocal ayrıca yetişkin hayvanlar için gıdaların hazırlanması için ideal bir ektir ve vitamin ve mineral (kalsiyum dahil) kaynağı olarak çok uygundur.  Yavru ve genç kedi, köpek, kuş, kemirgen ve sürüngenlerde dengeli gelişmeyi aktive eden, vitamin ve mineral konsantresidir.

Genç Kedilerde gelişmeyi hızlandırır , canlılık verir ve hastalıklara karşı dayanıklılığı arttırır. Yetişkin Kedilerin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Erken yaşlanmayı, gıda eksikliğine bağlı oluşan cilt zafiyetini ve kaşıntıları önler. Bağışıklık sisteminin korunmasında ve güçlendirilmesi açısından zengin elementlere sahiptir. Kedilerde yaş mama ve kuru mamaya katılarak yada tek başına verilir.

8 çeşit vitamin, 11 çeşit minerale sahip olan üstün formülü kedinizin sağlığına katkı sağlar. Kedi mamalarının içerisindeki vitamin ve mineraller bazı durumlarda yetersiz gelmektedir. Bu durum göz önünde bulundurularak kedilerin ihtiyaç duydukları mineralleri içeren kedi ek besini olarak kullanılır.

Genç köpek ve kedilerde gelişmeyi hızlandırıp canlılık verir.

Hastalıklara karşı direnci artırır.

Yetişkin köpek ve kedilerde hücre yaşlanmasını geciktirip, derinin ve tüm metabolizmanın direncini artırarak genel vücut sağlığının yanı sıra zindeliğin de korunmasına yardımcı olur. Vücudun vitamin ve mineral ihtiyacı dengeleyerek istenmeyen yabancı maddeleri ve dışkı yeme alışkanlığını önler. Yavru köpek geliştirici özelliği ile köpek yetiştiricilerinin yardımcısıdır.

Ürünün İçeriği;

Mineraller, bira mayası. (Gıda takviyesi, kalsiyum gibi vitamin ve mineral kaynağı.)

Ürünün Analizi;

Ham protein % 10,7, ham yağ % 1,5, ham lif % 0,6, ham kül % 56,6, nem % 9,5, kalsiyum % 20,3, fosfor % 9,6, sodyum % 1,2, magnezyum % 0,22, potasyum % 0,3, vitamin A 325,880 IE/kg, vitamin B1 18,7 mg/kg, vitamin B2 93,3 mg/kg, vitamin B3 215 mg/kg, vitamin B5 399.4 mg/kg, vitamin B6 50.2, vitamin D3 19.688 IE/kg, vitamin E 5000 mg.

Ürünün Kullanım Şekli;

Köpek ve kedilerde günlük olarak 10 kg canlı ağırlığı için 5 gr ilave edilerek kullanılması tavsiye edilmektedir.

Hamile ve gelişme döneminde ki yavrularda 10 kg canlı ağırlığı için 10 gr İlave edilerek kullanılması tavsiye edilmektedir. 

Günlük önerilen miktarlar için broşürdeki beslenme tablosuna bakın. Önerilen günlük dozu aşmayınız. Taze içme suyu her zaman mevcut olmalıdır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR