Aquel Unimax 150 Akvaryum Dış Filtre
Aquel Unimax 150 Akvaryum Dış Filtre

Aquel Unimax 150 Akvaryum Dış Filtre

Marka : AQUAEL
İndirim Oranı : %8 indirimli
Fiyat : 1.490,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 1.363,73 TL(KDV Dahil)
Barkod : 5905546100892
185,62 TL 'den başlayan taksitlerle

Aquel Unimax 150 Akvaryum Dış Filtre

UniMAX serisi filtre, yüksek performansı ve büyük hacimli filtreleme malzemesini birleştirir. Filtre sepetlerine yerleştirilen uygun şekilde seçilmiş mekanik, kimyasal ve biyolojik dolgu maddeleri 150 litreye kadar olan bir akvaryumda tam ve etkili filtrasyon sağlar.

Bidondan yerleşik hava pompalama sistemi ve elastik giriş borularının varlığı sayesinde filtre otomatik olarak suyla doldurulur. Bu mekanizma, kullanıcılar için çok uygundur, çünkü bu durumda filtreyi manuel olarak suyla doldurmaya gerek yoktur. By-Pass sistemi sayesinde filtrenin bakımı kolaydır - AquaStop işlevine sahip döner bir mekanizma ile donatılmıştır, bu da hortumları sökmeden temizleme için teneke kutuyu çıkarmanıza olanak tanır.
UniMAX filtresi, su yüzeyinin üzerine yerleştirilmesi, oksijenle doyurulduğu için filtreyi hava ile terk eden suyun temas yüzeyini ek olarak artıran bir yağmurlama cihazı ile donatılmıştır. Kap ve kapak arasındaki sızdırmazlık halkaları, ayrıca UniMAX filtresinin sızdırmazlığını garanti eden özel silikondan yapılmıştır. UniMAX filtresi, düşük güç tüketimi ve yüksek performans ile karakterizedir.

Sterilizasyon
AquaEl şirketi, Sterilizatör AS'yi (ayrıca satın alınır) filtre yuvasına takma imkanı sağlamıştır, bu da hortumlardaki ek bağlantıları bırakmanıza izin verir, buna göre sızıntı olasılığı azalır. Ultraviyole sterilizatörlerin kullanımı, su arıtma verimliliğini artırır.

Konteyner sayısı: 3
Konteyner hacmi: 1,3 l
Boyut (ambalajsız): 226 x 270 x 346 mm
Akvaryum hacmi: 100 - 150 l

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR