AQUEL Leddy Smart Sunny Akvaryum Aydınlatma 6W Siyah
AQUEL Leddy Smart Sunny Akvaryum Aydınlatma 6W Siyah

AQUEL Leddy Smart Sunny Akvaryum Aydınlatma 6W Siyah

Marka : AQUAEL
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 138,73 TL(KDV Dahil)
indirimli : 124,86 TL(KDV Dahil)
Barkod : 5905546192118
15,56 TL 'den başlayan taksitlerle

AQUEL Leddy Smart Sunny Akvaryum Aydınlatma 6W Siyah

-(Sunny ve Plant )siyah ya da beyaz olarak mevcut iki model mevcuttur.
-Gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi.
-Benzersiz tasarım: fütüristik bir süper düz formu (sadece 1 cm kalınlığında)
-(6 mm'yi aşmayan kalınlıktaki bir tank duvarına) yüklemek kolaydır.
-Evrensel: 6500K veya 8000K renk sıcaklığı.
-Ömür: 50 bin saate kadar çalışma süresi.

-Akvaryum balıklar,karidesler ve bitkiler için sadece bir ev değildir(ilk ve en önemli şey dekorasyondur) bunedenle akvaryum aksesuarları fonksiyonel ,şık  ve modern olmalıdır. Yeni leddy smart enerji verimli akvaryum lambası aquael bu ilkeyi uygulamaya koyan niteliklere sahip olmanın mükemmel bir örneğidir.Bu ürün tatlı su nano akvaryum bakımı için en uygun koşulları sağlayan minimalist bir formu zerafetle birleştirir.

- Leddy SMART lambası 10 ve 50 litre ile 35 cm kadar bir yükseklikte kapasiteli akvaryum tankları için tasarlanmıştır. Yüksek teknoloji Led sadece 1 cm kalınlığında şık bir düz abajura yerleştirilir. Lamba’yı kurmak çok kolaydır sadece bir akvaryum duvarının kenarına lambanın kolunu basın (not: duvar kalınlığı 6 mm'yi geçemez). 6500K (SUNNY) veya 8000 K (PLANT)güçlü 6-W led renk sıcaklığına sahip ışık yayar. Bu ışık sadece akvaryum bitkilerin büyümesini sağlamaz ama aynı zamanda akvaryumun tüm sakinlerinin renklerinin aslına uygun halde gözükmesini sağlar.

- Leddy smart lambaları karides tankları ve diğer küçük tatlı su akvaryumlar aydınlatmak için vazgeçilmezdir.Onların en büyük avantajı  ise 50.000 saat herhangi bir bakım istemeden ve herhangi bir gereksinim  olmaksızın aralıksız bir şekilde değiştirmeden çalışmasıdır. Uygulamada, bu işlem 10 yıldan daha fazla bir süre demektir.