Viyomega Somonlu Kedi ve Köpekler İçin Esansiyel Yağ Asiti Takviyesi 2
Viyomega Somonlu Kedi ve Köpekler İçin Esansiyel Yağ Asiti Takviyesi 2

Viyomega Somonlu Kedi ve Köpekler İçin Esansiyel Yağ Asiti Takviyesi 2

Marka : PET Active
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 428,74 TL
indirimli : 385,86 TL
Barkod : 8698931093622
52,52 TL 'den başlayan taksitlerle

Viyomega Somonlu Kedi ve Köpekler İçin Esansiyel Yağ Asiti Takviyesi 250 Ml

 
Kediler ve köpekler için balık yağı ile zenginleştirilmiş Omaga 3, Omega 6, Omega 9 yağ asitleri, vitaminler ve çinko içeren bir sıvı besin takviyesi olarak formüle edilmiştir.
 
Viyomega’yı, yaşlı ve hastalık ve travmalardan güçsüz düşmüş kedi köpeklerde kullanabilirsiniz. Viyomega, vitamin ya da doymamış yağlı asiti eksikliklerinden kaynaklanan belirli deri ve tüy bozukluklarının tedavisinde ve önlenmesinde yardımcıdır.
İçindeki
OMEGA 3: Beynin oksijenizasyonunu arttırırlar (özellikle yaşlı hayvanlarda) ve aktif spor yapan köpeklerin performansını yükseltirler. Yavru köpeklerin öğrenme kapasitesini arttırırlar. 
 
OMEGA 6: Eksikliği tüylerin kuru, kırılgan ve ince bir görünüm almasına yol açar. Aynı zamanda cilt bariyerinin bütünlüğünü de etkiler; cilt dehidrasyona ve infeksiyona daha hassas hale gelir. 
 
ÇİNKO: Kollajen ve keratin sentezi açısından da hayati öneme sahiptir. Dolayısıyla iyileştirici özelliklere sahiptir ve hayvanların kürkünün daha güzel olmasına yardımcı olur.
 
Kullanım Şekli: Omega 3, Omega 6, Omega 9, Vitamin ve Çinko ihtiyacına karşılamak için kedi ve köpeklerin her 1 kg canlı ağırlığı için 0,5 ml hesaplanarak günde 1 defa mamalarına ilave edilir veya direkt verilir.
Sağlık-Bakım Ürünleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR